Menu

Akbank Wings Kredi Kartı

Geçtiğimiz gün yayınladığımız makalemizde Akbank Axess Kredi Kartı hakkında detaylı bilgilere yer vermiştik ve Akbank ‘ın çok popüler kredi kartı olarak bahsetmiştik. Bu yazımızda en az Axess kadar popüler ve çok çeşitli özelliklere sahip olan Akbank Wings kredi kartı incelemesini başlatıyoruz.

Akbank gibi büyük bankalar oluşturdukları kredi kartlarının daima bir alanda en iyisi olmasını isterler. Bu yüzden Wings kredi kartı sık sık seyehat edenlerin bir vazgeçilmezidir. Hazırsanız hemen incelmeye başlayalım.

Akbank Wings Kredi Kartı

Akbank Wings Kredi Kartı Başvurusu

Yukarıda bahsettiğimiz üzere Wings kredi kartı sık sık seyehat edenler ve gezmeyi sevenler iiçin vazgeçilmezdir. Sebebine gelecek olursak Wings kredi kartı ile Axess üyesi olan işyerlerinden yaptığınız alışverişlerden chip para kazanırsınız.

Bu kazanmış olduğunuz chip paralar ise otomatik olarak Mil Puan ‘a çeviriliyor ve bu sayede daha çok Mil Puan kazanmış oluyorsunuz.

Çok sayıda mil puan topladınız ama seyehatiniz için yeterli olmadıysa Wings kredi kartının özelliği devreye girer ve avans mil puan kullanabilme imkanı sağlar. Harcamalarınız ise Türk Lirası, Dolar ve Euro olarak ekstranize yansır.

Bu çok avantajlı kredi kartınız ile biriktirdiğiniz mil puanlarınızı bankanın 444 25 25 numaları müşteri hizmetlerini arayıp uçak biletinizi alabilirsiniz. Eğer telefon üzerinden işlem yapmak istemezseniz bankanın çalıştığı gezginleralemi.com internet sitesi üzerinden uçak biletinizi, otel konaklamanızı, turunuzu, gemi turunuzu ve seyehat sigortanızı almak için kullanabiliyorsunuz.

Eğer bu işlemde işinize gelmezse kazandığınız mil puanlarınızı anlaşmalı olan Wings Style üye işyerlerinde çok kolay bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

Ayrıca Wings kredi kartının kontenjan sınırı yoktur. Yani mil puanlarınızı sezon farkı ve havayolu kısıtlaması olmaksızın istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Ek olarak sizi çok özel hissettirecek olan Havalimanı Shuttle hizmeti kapsamında Ankara, İstanbul, Antalya ve İzmir havalimanlarında shuttle konforu ile transferinizi gerçekleştirebilirsiniz. Belirlediğiniz saatte alınır ve istediğiniz adrese bırakılırsınız.

Biz makaleyi 29.01.2016 tarihinde hazırladığımız için bu tarihten sonra banka yeni kapmanyalar yapabilir veya azaltabilir bu yüzden daha detaylı ve güncel bilgiyi www.wingscard.com.tr internet sitesinden alabilirsiniz.

Akbank Wings Kredi Kartı Başvurusu

Bu çok avantajlı kredi kartına size en yakın Akbank şubesini ziyaret ederek başvurabileceğiniz gibi ayrıca bankanın resmi internet sitesinden form doldurarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen yukarıda başvuru formuna ulaşabilmeniz için bir buton yerleştirdik tıkladığınız an itibari ile kredi kartı başvuru formu sayfasına ulaşabilirsiniz.  İlgili sayfadan bankanın sizlerden istemiş olduğu biglileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girdiğiniz zaman başvurunuz bankaya ulaşmış olacaktır.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir