Menu

Çalışmayanlar Nasıl Kredi Çekebilir? Çalışmayana Kredi

Merhabalar, bu yazımızda maaş bordrosu olmayanlara kredi yani çalışmayana kredi konusunu işleyeceğiz. Eğer sigortalı bir işiniz yok ise ve krediye ihtiyacınız varsa bunun için etkili yöntemleri sizlere anlatacağız. Lakin maaş bordrosu olmayanların kredi alabilmesi çok zordur bunu konunun en başından belirtmek isteriz. Aşağıda yazdıklarımızı uyguladığınız zaman düşük limitlide olsa kredi kullanabileceksiniz.

Çalışmayanlar Nasıl Kredi Çekebilir ?

Çalışmayanlar Nasıl Kredi Çekebilir? Çalışmayana Kredi

İlk olarak bu işlerde kredi notunuz çok önemlidir. Bir işiniz olmayabilir lakin kredi notunuz yüksek ise bu kredi alabilmeniz için oluşacak engellerin büyük bir çoğunluğunu ortadan kaldıracaktır. Eğer kredi notunuzu nasıl öğreneceğinizi bilmiyorsanız sitemizde yer alan Kredi Notu Sorgulaması Nasıl Yapılır ? isimli makalemizi ziyaret ederek notunuzu nasıl öğreneceğinizi bulabilirsiniz.

Kredi notunuzu öğrendiniz ama notunuz çok mu düşük o zaman sizlere yine sitemiz içerisinden bir tavsiyemiz olacak. Kredi notunuzu yükseltmek için tüm bilgileri Kredi Notu Nasıl Yükselir ? isimli makalemizden bulabilirsiniz. Hatta zamanında Kredi Notunu 1.900 Yapma isimli yazımda kendi notumu nasıl 1900 ‘e yani en yüksek skora çıkarttığımı anlattım.

Kredi çekebilmeniz için en önemli etkeni ilgili makaleleri okuyup uygulayarak aştığınızı varsayıyorum ve yapmanız gereken diğer adımlara geçiyorum.  Şimdi öncelikle sizin bu krediyi ödeyebileceğinizi bankaya bir şekilde anlatabilmeniz gerekiyor. Eğer kiraya verdiğiniz eviniz var ise kira kontratını geliriniz olarak beyan edebilirsiniz. Eğer kiracınız kirayı size banka yolu ile ödüyorsa o bankadan kredi çekebilmeniz daha da kolaylaşır. Yada eviniz var ama kirada değil ise evinizi ipotek ettirebilirsiniz.

Çok acil kredi kullanmanız gerekiyorsa ve altınlarınızı bozdurmak istemiyorsanız altınlarınızı bankaya teminat olarak yatırabilirsiniz böylece altınlarınızı bozdurup daha sonradan daha pahalıya almanıza gerek kalmayacaktır. Eğer ipotek ettirecek değerli bir eviniz, arsanız veya tarlanız yoksa çok yüksek miktarlarda kredi beklemeyin düşük miktarda da olsa bu yaptıklarımızı uyguladığınız zaman kredi çekebilirsiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir