Menu

Fibabanka Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Daha önce sitemizde Fibabanka hakkında bilgileri bir makale üzerinden sizlerle paylaşmıştık. Şimdi ise bankanın Bonus kredi kartı hakkında bilgileri ve başvuruyu nasıl yapacağınızı detaylı bir şekilde sizlerle paylaşacağız. Bu paylaştığımız bilgiler resmi web sayfasından derlenmiş olup yazıyı paylaştığımız tarihten sonra kampanya değişikliğinde bulunabilineceği için bankanın resmi web sayfasından bilgileri teyit etmenizde fayda bulunmaktadır.

Fibabanka Bonus Kredi Kartı

Bonus bildiğiniz üzere Türkiye üzerinde kampanyası en çok olan kredi kartı modellerinden birisidir. Çok sayıda banka Bonus kredi kartını müşterilerine teşvik eder. Bu kart sayesinde ülkemizde ve yurt dışında milyonlarca bonus üyesi alışveriş merkezinden yapacağınız harcamalarda bonus kazanabilirsiniz. Bu bonusları alışveriş yapar iken kullanabilirsiniz. Bonus program ortaklarından alışveriş yapmaya özen gösterirseniz daha fazla bonus kazanır ve size özel bir çok avantajdan faydalanırsınız. Bu arada Bonus program ortakları çok yaygındır. Her 2 alışveriş merkezinden 1 tanesi muhakkak bonus program ortağı olduğu bilinmektedir.

Banka sizin ödeme gücünüze ve kredi notunuza göre 3 seçenek sunacaktır. Bunlardan ilki bonus klasik olup gelir durumu ve kredi notu düşüklere verilmektedir. Limiti genelde düşük olmaktadır. İkinci olarak gelir seviyesi ve kredi notu orta seviyelerde olanlara Bonus Gold verilir. Sonuncu olarak gelir durumu ve kredi notu yüksek olanlara Bonus Platinum kredi kartı verilmektedir. Bu kartların hepsinin birbirinden farklı özellikleri bulunmaktadır.

Birde bu 3 ‘ünden ayrı olarak bankanın ücretsiz kredi kartı bulunmaktadır. Bu kredi kartının yıllık kart ücreti gibi masrafları bulunmamaktadır. Bu kredi kartını da incelemenizi tavsiye ederiz. Dilerseniz hemen kartların ücret ve komisyonları hakkında bilgi verelim.

Kart adı               -Asgari Tutar – Azami Tutar  –  Açıklama –  Güncelleme Zamanı
Bonus Klasik      – 60.00 TL   –  60.00 TL    –  BSMV Dahil – 29.03.2017
Bonus Gold         – 70.00 TL   – 70.00 TL     – BSMV Dahil – 29.03.2017
Bonus Platinum – 82.50 TL   – 82.50 TL     – BSMV Dahil – 29.03.2017

Fibabanka ‘nın ücretsiz kartında bu ücretler bulunmamaktadır. Hemen yukarıda Asıl kart üyelik bedellerini görüntülemektesiniz. Daha fazla bilgiyi bankadan veya resmi web sayfasından öğrenebilirsiniz. Dilediğiniz zaman banka şubelerinden veya internet üzerinden form doldurarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Fibabanka Kredi Kartı Başvuru Formu için TIKLAYINIZ

Hemen yukarıda bankanın resmi web sayfasından kredi kartı ön başvuru formunu görüntüleyip gönderebilirsiniz.

 

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir