Menu

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu

T.C. Ziraat Bankası ‘ndan bir kredi kartı başvurusu yaptıysanız ve sonucunu öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Kamu sermayeli bankalar sınıfına giren Ziraat Bankası müşterilerine her konuda desteğini sunmaktadır. Her konuda olduğu gibi Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu yapanlara da sonucunu ve durumunu öğrenebilmeleri için destek vermektedir.

Araştırmalarımız sonucu bankanın resmi web sitesi üzerinden bu işlemi nasıl gerçekleştirebileceğinizi bulduk.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Bankanın şubesi dışında herhangi bir yerden başvuru yaptığınızda zaten cep telefonunuza ön başvuru durumunuzu anlatan bir bilgilendirme mesajı gelmektedir. Eğer bu mesaj gelmediyse veya başvurunuzu bankanın şubelerinden birinden yaptıysanız aşağıdaki seçeneklerden birisi ile kredi kartınızın durumunu öğrenebilirsiniz.

  1. Size en yakın Ziraat Bankası şubesinden bireysel müşteri temsilciniz ile görüşerek.
  2. Bankanın 444 00 00 numaralı telefon numarasını arayıp müşteri temsiciniz ile görüşerek başvurunuzun durumunu öğrenebilirsiniz.

Yukarıdaki 2 seçenekten size en uygun olanını seçerek bankada ki kredi kartı başvuru durumunuzu öğrenebilirsiniz. Dilerseniz sitemizde bulunan ” Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartı Başvurusu ” ve ” Ziraat Bankası Kart Aidatı Olmayan Kredi Kartı ” isimli yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Banka en kısa sürede resmi internet sitesi üzerinden bir sorgulama paneli yapacaktır. Sorgulama paneli yapıldıktan hemen sonra bu sayfamızı güncelleyip sizlere nasıl sorgulama yapabileceğinizi detaylı bir şekilde anlatacağız.

Bizleri takip ederen en güncel banka bilgilerini en doğru şekilde ilk siz öğrenebilirsiniz. Sormak istediğiniz birşey olur ise yorum yaparak sorunuzu sorabilir en kısa sürede cevabınızı yine sitemiz üzerinden alabilirsiniz.

3 Yorum
  1. Musti 2 Şubat 2016 / Cevapla
  2. Ege 24 Şubat 2016 / Cevapla
  3. sevcan sakinoglu 16 Mart 2016 / Cevapla

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir