Menu

Hesapkurdu Akbank Kredi Kartı Karşılaştıması

Akbank kredi kartı başvurusunda bulunmak istiyor lakin çok sayıda seçenek sunulduğu için hangisini tercih edeceğiniz konusunda karar veremiyorsanız doğru yerdesiniz. Toplamda 12 adet kredi kartı seçeneği sunmasından ötürü finansal her alanda sektöre öncülük eden hesapkurdu.com tek sayfada bütün kredi kartlarını bir araya toplamış ve bütün özellikleriyle görüntüleyebilmeniz için güzel bir hizmet sunmuş. Bizde bu hizmetten faydalanarak başvuru yapmak isteyenlere nasıl yol izleyeceğini anlatacağız.

Akbank Kredi Kartı Karşılaştırması

Akbank kredi kartı başvurusu

Hemen yukarıda gördüğünüz ekran görüntüsünden başlayalım istiyoruz. Site ilk etapta insanların en çok merak ettikleri bilgileri sayfa üzerinden sunmaktadır. Bir kredi kartı başvurusu yapmadan önce ilk olarak aidatına ve size avantaj sağlayacağı kazandırdığı puanlara bakarız. Bu yüzden detaylı bilgiden önce özlü bilgiler ilk aşamada verilmektedir. Eğer kredi kartı hakkında daha kapsamlı bilgi sahibi olmak isterseniz kart isminin üzerine tıkladığınız taktirde detaylı incelemenin ve bilgilerin olduğu sayfaya yönlendirilirsiniz. Bizde axess sınıfı kartları sitemizde kısaca tanıtalım.

1-) Akbank Axess : Axess sınıfının limiti en düşük kart sınıfıdır genellikle ilk defa kredi kartı sahibi olacaklara veya kredi notu düşük olanlara verilmektedir. Bütün kredi kartı özelliklerine sahip olup Akbank ‘ın sürekli yapmış oluğu Chip Para kampanyalarından faydalanabiliyorsunuz. Site üzerinden kartın detaylarına baktığınız taktirde çok sayıda kampanyayı görüntüleyebilirsiniz. Aidatı 95 TL ‘dir.

2-) Akbank Axess Gold : Düz sınıfa oranla limiti daha yüksek olup kredi notu iyi durumda olanlara verilmektedir. Genellikle banka daha önce kredi kartı kullanmış kişilere tavsiye etmektedir.  Axess kampayanlarının yanı sıra size özel ekstra kampanyalar ve hizmetler sunulur. Bu hizmetleri site üzerinden detaylı incelemesinin olduğu sayfayı ziyaret ederek görüntüleyebilirsiniz. Aidatı 107 TL ‘dir.

3-) Akbank Axess Platinium : Bu kredi kartına sahip olabilmeniz için sadece kredi notunuzun çok iyi olması yetmiyor. Aynı zamanda yüksek gelir sahibi olmanız gerekmektedir. Çünkü kredi kartının limiti oldukça yüksek olmaktadır. Tabi bu kredi kartı çok özel kampanya ve hizmetleri ile birlikte geliyor. Eğer yüksek gelirli birisiyseniz mutlaka hesapkurdu üzerinden kartın bütün özelliklerini incelemenizde fayda var. Aidatı 119 TL ‘dir.

4-) Akbank Axess Business : Adından anlayacağınız üzere ticari sınıf bir kredi kartı olup büyük firmaların işlerini gayet kolay bir hale getirebilecek özelliklere sahiptir. Büyük firmalar genelde uzun yola giden pazarlamacı v.s çalışanları için özel olarak bu kredi kartından istemektedirler. Eğer bir firma sahibiyseniz bu kartın özelliklerini detaylı bir şekilde incelemenizde fayda var. Aidatı 105 TL ‘dir.

Sitemizde sizlere başvuru yapabileceğiniz 4 kartı kısaca tanıttık. Banka bünyesinde toplam 12 adet kredi kartı bulunmaktadır. Hepsini detaylı incelemek ve başvuru yapmak hesapkurdu ile çok kolay hemen Akbank kredi kartı başvurusu sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Bankanın resmi web sayfasından tek tek bütün kredi kartlarının sayfasını arama derdinden kurtulacağınız pratik bir çözüm sunulmuş durumda. Sadece Akbank kredi kartları için değil diğer bankaların ürünleri için de hesapkurdu.com internet sitesini kullanabilirsiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir