Menu

Ziraat Bankası Kart Aidatı Olmayan Kredi Kartı

Ziraat Kredi Kartları Başvurusu

Bankalara kart aidatı ücreti ödemekten usandıysanız Türkiye ‘nin en büyük bankalarından olan Ziraat Bankası ‘ndan Ziraat Kredi Kartı başvurusu yapabilirsiniz.

T.C. Ziraat Bankası ‘nın müşterilerine özel olarak oluşturmuş olduğu Ziraat Kredi Kartları sayesinde hiç bir şekilde kart aidatı ödemeden kullanabileceğiniz bir kartınız olsun istermisiniz ?

Bu kart sayesinde alışverişlerinizi hızlı bir şekilde yapabilmenin yanı sıra nakit ihtiyaçlarınızda banka şubelerinden, ATM ‘lerinden veya internet şubesi aracılığı ile hızlı bir şekilde nakit avans çekebiliyorsunuz.

Bu karta sahip olduğunuzda her ay ekstreniz e-mail adresinize ve cep telefonunuza kısa mesaj olarak gönderilmektedir.

Yurt içerisinde ve yurt dışında çok yaygın olan Visa amblemli mağazalarda kolay bir şekilde kartınızı kullanarak alışverişinizi yapabilirsiniz.

Bu kart ile tek çekim alışverişler yapabiliyorsunuz ve bankanın size belirleyeceği limit doğrultusunda nakit avans çekebiliyorsunuz lakin taksit yaptıramadığınız gibi diğer bankalar gibi puan ve kampanyalar bulunmamaktadır.

Zaten puan veren bankalardan kolay bir şekilde puan biriktirilmediğini biliyor olmalısınız. Eğer internet alışverişleri yapan birisi iseniz internet şubesinden ek sanal kart çıkartarak internet üzerinde online alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Ziraat Kredi Kartı

Ziraat Bankası Ziraat Kredi Kartı Başvurusu

Bankanın müşterilerine özel olarak oluşturmuş olduğu bu kredi kartına başvuru için çok fazla seçenek sunulmamıştır. Bankanın özel kartı olduğundan dolayı en yakın Ziraat Bankası şubesinden karta başvuru yapabiliyorsunuz.

Size en yakın Ziraat Bankası şubesini bulabilmek için http://www.ziraatbank.com.tr/tr/Bankamiz/Hakkimizda/Pages/EnYakinZiraat.aspx bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Eğer bu kredi kartı ilginizi çekmedi ise ” Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartı Başvurusu ” isimli yazımıza göz atabilirsiniz veya Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Derecelendirme
 • Kart Aidatı Olmaması
 • Şube ve ATM Yaygınlığı
5

Özet

Ziraat Bankası ‘nın kredi kartı aidatı ücreti olmayan Ziraat Kredi Kartı başvuru bilgileri ve hakkında bilgilerin bulunduğu inceleme sayfası.

11 Yorum
 1. Mehmet 22 Mayıs 2015 / Cevapla
 2. şükrü 21 Ocak 2016 / Cevapla
  • naim 27 Nisan 2016 / Cevapla
 3. adem 30 Ocak 2016 / Cevapla
 4. ALİ AKIN 30 Nisan 2016 / Cevapla
  • Yusuf KISA 2 Mayıs 2016 / Cevapla
   • fırtına kadir 4 Kasım 2016 / Cevapla
 5. Mehmet veysel aydogdu 16 Mayıs 2016 / Cevapla
 6. bahtiyar kocakurt 26 Mart 2018 / Cevapla
 7. bahtiyar kocakurt 26 Mart 2018 / Cevapla
 8. Salih N 21 Nisan 2020 / Cevapla

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir