Menu

Akbank Free Kredi Kartı

​​Akbank Kredi Kartı Başvurusu kategorimizin 3.makalesi olarak Akbank Free Kredi Kartı incelemesi ile karşınızdayız. Free bildiğiniz üzere ücretsiz anlamına gelmektedir. Hemen hemen bütün bankalar oluşturdukları kredi kartlarından yıllık kart aidatı alır iken Akbank Free Kredi Kartı sahibi olanların böyle dertleri olmuyor.

Ayrıca bol bol chip para kazanmanız yanınıza kâr olara kalıyor. Axess kampanyalarının hemen hemen hepsi bu kredi kartında da mevcut olması çabası. Hazırsanız hemen kart hakkında bilgileri aktarmaya başlayalım.

Akbank Free Kredi Kartı

Öncelikle Akbank Free Kredi Kartının sağladığı avantajlara göz atalım isterseniz.

  • Yıllık kart aidatı yok !
  • Otomatik fatura ödeme talimatlarınız ile fatura takip etmenize gerek kalmayacak.
  • Ayrıca evinizin kirasını, aidatını ve okul taksitleri gibi ödemelerinizi çok kolay bir şekilde anlık Havale ve EFT talimatları ile zamanında yapabileceksiniz.
  • Alışverişinizi yaptığınız yer size taksit yapmadı diye üzülmeyin. Peşin yaptığınız alışverileri sonradan taksitlendirebiliyor veya erteleyebiliyorsunuz. Tabi bu hizmetin küçük ücretlendirmeleri mevcut.

Şimdi ise Akbank Free Kredi Kartının özelliklerinden biraz bahsedelim.

  • Günümüzde nakit ihtiyacımız olduğunda etrafımızda hemen verecek dost, akraba bulmak çok zor. Bu gibi sıkışık durumlarınızda Free kredi kartı en yakın arkadaşınız oluyor ve hiç bir şekilde evrak veya belge istemeden sizlere kefilsiz bir şekilde hızlı para, taksitli avans para veya sms para veriyor.
  • Bir ihtiyacınız olduğunda anında küçük tutarlı nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek nakit avans hizmetinden faydalanabiliyorsunuz.
  • Başka bankalardan kredi kartı kullandınız ama borçlarını ödeyemiyormusunuz ? Hemen borçlarınızı borç transferi ile free kredi kartınıza aktarın ve taksitlendirip kolay bir şekilde ödeyin.
  • Ayrıca dileyenlere cash-para (keş para) programından yararlanma imkanı sağlamaktadır.

Ayrıca Free kredi kartı harcamalarınızı sizler için takip ederek sizlere hızlı bir şekilde sms yolu ile anında bilgilendirir. Kredi kartınızı hoyrat bir şekilde kullanıyorsanız aylık harcama sınırı belirleyebiliyorsunuz. Harcamalarınız sınıra ulaştığında ise anında sms ile bilgilendiriliyorsunuz. Eğer kredi kartınızı eşinize veya çocuğunuza veriyorsanız bu hizmet tam size göre.

Eğer bu hizmeti nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız örnek olarak ” FREE BÜTÇEM 400 ” yazıp 4425 ‘e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Biz örnek olarak 400 yazdık siz istediğiniz tutarı yazabilirsiniz. Böylece kredi kartınıza aylık harcama sınırı getirebilirsiniz.

Yüklü bir alışveriş yapmak üzeresiniz ve kredi kartınızın limitinin yetmemesinden korkuyorsanız hemen ” Free Borç ” yazıp 4425 ‘e kısa mesaj gönderirseniz kredi kartınızın kullanılabilir limitini ve borç bakiyesi ile beraber son ödeme gününü cep telefonunuza alabilirsiniz.

Akbank Free Kredi Kartı Başvurusu

Akbank Free Kredi Kartı

Eğer kredi kartının özellikleri ve avantajları size uygun geldiyse hemen kredi kartına başvuru yapabilirsiniz. Size en yakın Akbank şubesine giderek cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne ” Free ” yazıp 5990 ‘a kısa mesaj göndererek yada internet üzerinden form doldurarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen yukarıda yer alan butona tıkladığınız zaman başvuru formuna yönleneceksiniz. Bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde girip istediğiniz kredi kartı bölümünden ” Free ” kredi kartını seçmeyi unutmayınız.

Daha önce sitemizde bankanın Akbank Wings Kredi Kartı ve Akbank Axess Kredi Kartı ürünlerini incelemiştik. Dilerseniz diğer ürünlere kolay bir şekilde göz atabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir