Menu

Finansbank Enpara Aidat Veren Kredi Kartı

İlk çıktığı zamanlardan bu yana Enpara kullanıcısı olarak her zaman yaptıkları işin en iyisi olduğundan bahsetmişimdir. Havale, eft ve hesap işletim ücreti gibi kesintileri yapmayan bir desteğe ihtiyacınız olduğunda en iyi şekilde destek veren Enpara kendine yakışır bir şekilde giriş yaparak kredi kartı ürününü tanıtıyor. Herkesin şikayetçi olduğu kredi kartı aidatı kesintisini yapmıyor aksine size aidat ödüyor. Çevremde hizmetlerini duyan herkes Enpara hesabı açmıştı şimdi ise bütün kullanıcıların kredi kartına başvuracağına inanıyorum. Hazırsanız hemen biraz bilgi aktaralım.

Enpara Kredi Kartı Hakkında Kısa Bilgiler

İlk olarak şunu belirtelim şimdilik aidatsız sonradan alınır diye düşünenlere sözleşmede ömür boyu aidat alınmayacağı belirtiliyor. Ek olarak kartınızı düzenli kullanmanız durumunda en az 2 yıl boyunca banka tarafından yıllık 100 TL olmak üzere ücret alıyorsunuz. Bu konuda daha fazla bilgiye ihtiyacım var diyorsanız hemen https://goo.gl/BVRfk9 bağlantısına tıklayıp tam detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Bağlantı resmi web sayfasına gitmektedir sadece url kısaltma kullanılmıştır.

Diğer bankaların anlaşmalı üye iş yerleri çok fazla ben Enpara ‘nın hiç görmedim demeyin. Finansbank ‘a bağlı olduğu için banka ile anlaşması olan her iş yerinden ekstra taksit ve diğer fırsatlardan faydalanabiliyorsunuz. Yasal düzenlemeler sizlere her ay 1.000 TL limitli olmak üzere 3 defa taksitsiz alışveriş imkanı sunmaktadır. Ben bunu ödemede zorlanırım derseniz faiz ve ek ücret olmaksızın bu harcamalarınızı taksitlendirebilirsiniz.

Enpara Kredi Kartı Faiz Oranları

Hemen yukarıda kredi karınız ile yapabileceğiniz işlemlerde ve ödemelerinizin gecikmesinde yapılacak kesintilerin oranları yer almaktadır. Ekran görüntüsü olarak aktardık tam ekranda görüntülemek için üzerine tıklayınız. Biz bu sayfada kısa temel bilgileri aktardık tam detaylı bilgileri bankanın resmi web sayfasından alabilirsiniz.

Enpara Kredi Kartı Tam Detaylı Bilgiler için TIKLAYIN.

Hemen yukarıdaki butona tıkladığınız taktirde bankanın resmi web sayfasından bütün bilgilere ulaşabilirsiniz.  Başvuruyu enpara hesabı olanlar internet şubelerinden gerçekleştirebilirler.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir