Menu

Akbank Axess Kredi Kartı

Türkiye ‘nin en çok kazandıran kredi kartlarından olan Axess için bir sayfa oluşturmaya karar verdik. Bu sayfamızdan Akbank ‘ın çok çeşitli avantajlar sunan kredi kartı Axess hakkında detaylı araştırmalarımız sonucunda elde ettiğimiz bilgileri paylaşacağız.

Kredi kartı denildiğinde akla ilk gelenlerden birisi olan Axess yapmış olduğu çok sayıda kampanya ile sürekli olarak televizyon ve internet reklamlarında yer aldığından dolayı insanların aklına büyük yer edinmiş durumdadır.

Bizde Akbank ‘ın çok kazandıran kredi kartı Axess için detaylı bir araştırma yaptık ve her zaman olduğu gibi yaptığımız araştırmadan topladığımız bilgileri karşınıza açık bir şekilde çıkartıyoruz.

Akbank Axess Kredi Kartı

Bu kredi kartının en büyük özelliklerinden birisinden başlayalım. Axess ile yaptığınız alışverişlerden chip para kazanıyorsunuz. İsmi her ne kadar normal para olmasa da normal para işlevi görmektedir. Kazandığınız 1 chip para ile 1 TL değerinde alışverişinizi yapabilirsiniz. 100 Chip para toplarsanız 100 TL ‘lik alışverişiniz bedavaya gelmiş olur.

Kazandığınız chip paralar ile alışverişlerinizi Axess üyesi olan mağaza ve iş yerlerinden bedavaya yapabiliyorsunuz. Bunun problem olacağını sanmıyoruz çünkü bugün bir AVM ‘ye girseniz hemen hemen bütün mağazaların Axess üyesi olduğunu görebilirsiniz. Çok yaygın olduğu için hemen hemen her yerde Axess üyesi mağazalar bulabiliyorsunuz.

Bu kredi kartı sık sık seyehat edenler için ” Havalimanı Shuttle ” isimli bir kampanya oluşturarak çok faydalı bir hizmet vermektedir. Bu hizmet kapsamında bankanın 444 25 25 numaralı telefonunu çevirip ” Havalimanı Transfer Hizmetleri ” bölümünü tuşladığınızda indirimli olarak Ankara, İstanbul, Adana ve İzmir gibi büyük şehirlerin havalimanı transfer hizmetini kullanabiliyorsunuz.

​Ayrıca televizyon reklamlarından veya internet üzerinden https://www.youtube.com/user/akbank kanalı gibi sosyal ağları takip ederek çok sayıda yeni kampanya ve hizmetten haberdar olabiliyorsunuz. Televizyonda yayınlanan reklam ve kampanyaların youtube kanalında paylaşıldığı için kanal adresini paylaştık.

Bir örnek olsun diye Axess ‘in yılbaşında yapmış olduğu kampanyanın videosunu yukarıya ekledik. Bunun gibi çok sayıda kampanyadan haberdar olmak için bankanın Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarını takip edebilirsiniz.

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu

Şimdi gelelim asıl konuya başvuru yapmak isteyenler hangi yollar ile başvurabilirler bunları anlatalım.  Öncelikle 444 25 25 numarasını çevirip bankanın müşteri hizmetlerine bağlanıp başvuru yapabilirsiniz veya bankanın size en yakın şubesine gidebilirsiniz. Lakin internet üzerinden form doldurup başvurmanız daha avantajlı olacaktır.

Neticede banka sizden isteyeceği bütün bilgileri almış olur ve zahmetsiz bir şekilde form doldurabilirsiniz. Hemen form bağlantısını paylaşalım.

Yukarıya bağlantıyı buton olarak yerleştirdik. Bağlantıya tıkladığınız zaman Akbank ‘ın resmi web sayfasına yönlendirileceksiniz. Yönlendirme tamamlandıktan sonra aşağıda gördüğünüz ekran gelecek.

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu

 

Ekran ile karşılaştıktan sonra Hemen isim, soyisim bilgilerinizi cep telefonu numaranızı, TC kimlik numaranızı ve başvurmak istediğiniz kredi kartını seçip güvenlik kodunu girdikten hemen sonra ” Gönder ” butonuna tıklayıp başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İşlemler bu kadar basit 3 yöntem ile Axess kredi kartı başvurusu yapabiliyorsunuz. Sormak istediğiniz sorular var ise yorum yaparak sorduğunuzda en kısa sürede yanıtlanacaktır.

Bizi Eleştirin
  • Anlatımı Beğendiniz Mi ?
  • Teknikler Yeteri Kadar İyi Anlatılmış Mı ?
  • Makalemize Genel Olarak Kaç Puan Verirsiniz ?
4.3

Özet

Bu makalemize oy verin ve bizi eleştirin bizde eksiklerimizi giderelim ve size daha faydalı bilgiler sunalım.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir