Menu

Cep Telefonundan Kredi Kartı Başvurusu

Merhabalar, cep telefonunuzdan güvenilir ve pratik bir şekilde nasıl kredi kartı başvurusu yapabileceğinizi bu sayfada anlatmak istiyoruz. Bilenler için basit bir konu lakin günümüzde kredi kartı başvurusunu gerçekleştirmek için banka şubesine giderek zahmetli bekleyiş ile kendisini yoran kişiler bulunmakta herkesin bilgisayarı olamayabilir lakin günümüzde neredeyse herkesin elinde akıllı bir cep telefonu bulunmaktadır. Bu telefonları kullanarak çok basit bir forum doldurup nasıl kart başvurusu yapacağınızı bu yazımız ile öğrenebilirsiniz.

Cep Telefonundan Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Konuyu daha sade ve anlaşılır bir şekilde anlatabilmek adına ekran görüntüleri almış bulunuyorum. Ben örnek olarak kendime kullandığım ve hizmetinden memnun kaldığım Enpara ‘yı vereceğim. Siz hangi bankadan başvuru yapmak istiyorsanız sadece Enpara yerini değiştirerek örneğin Akbank yapabilirsiniz. Ekran görüntüleri yüzünden sayfa biraz daha büyük gözükebilir bu konu ilk olarak belirtmek isterim.

Cep Telefonundan Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

İlk olarak hangi bankanın kredi kartına başvuru yapmak istiyorsanız yukarıdaki örnekte olduğu gibi www.google.com.tr üzerinden arama yapınız. Ben Enpara üzerinden örnek verdiğim için Enpara Kredi Kartı Başvurusu yazdım siz eğer Garanti Bankasının kredi kartına başvuru yapmak isterseniz Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu şeklinde bir arama yapmanız yeterli olacaktır.

Cep Telefonundan Kredi Kartı Başvurusu

Bazı dönemlerde ne yazık ki Google bir açık bırakmakta ve dolandırıcılar bankaların internet sitelerini taklit ederek reklam verebilmekte bu duruma düşmemek işinizi sağlama almak için reklam bölümlerini es geçin ve reklamların hemen altında bankanın resmi web sayfasını zaten bulursunuz. Siz yinede giriş yapmadan önce sayfa url’sinin resmi web sayfasına ait olup olmadığını kontrol ediniz. Bu konu çok mühim olduğu için özellikle üzerinde durdum çünkü bu aralar bankaları taklit ederek dolandırıcılık yapmak çok moda oldu.

Enpara cepten kredi kartı başvurusu

Doğru internet sitesine girdiğiniz zaman hemen hemen bütün bankalarda yukarıda gördüğünüz gibi bir sayfa sizi karşılayacaktır. Sayfada çok basit bir başvuru forumu bulunur ilgili bölümlere bilgilerinizi girdiğiniz zaman ise başvuru yapmış olursunuz. Bir banka şubesine gitmeye kalksanız tahmini yarım saat ile bir saat arası sıra beklersiniz lakin cep telefonundan 5 dakika içerisinde başvurunuzu çok rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aynı sistem bilgisayardan başvuru yapmak içinde geçerli. Sosyal medya üzerinden başvuru yapmamaya özen gösteriniz son yazdığımız makalemiz olan ” Sosyal Medya Dolandırıcılarına Dikkat ” içerisinde bu konuyu örnekleri ile beraber anlattık vaktiniz var ise bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir