Menu

Akbank Bireysel İhtiyaç Kredisi

Türkiye’nin köklü bankalarından Akbank‘dan Kredi kullanmak isteyenlere büyük kolaylık şubeye gitmeden 15.000 TL ye kadar kredi anında hesabınızda. Akbank şubeye gitmeden kredi nasıl alınır, Akbank şubeye gitmeden kredi başvurusu nasıl yapılır makalemizin detayında okuyabilirsiniz.

Gelişen teknoloji ile bankalarda her türlü iletişim aracında faydalanarak bankacılık işlemlerini sunuyor bunlardan internet şubesi, mobil şubesi vs. gibi bankaların hizmet kanallarını banka müşterileri hem pratik hemde daha kullanışlı olması sebebiyle memnun bir şekilde kullanıyor.

Hal böyle olunca önceden sadece bankadan bir dosya dolusu evrak hatta yanımızda 2 kefil alarak başvuruda bulunduğumuz kredi başvuruları ayağımıza kadar geldi. Mobil ve İnternet şubesi başvurularında çok kısa bir sürede başvuru durumunu da öğrenebiliyoruz.

Akbank İhtiyaç Kredisi

Akbank’da mobil şube ve internet şubesi kullanan müşterileri için şubeye gitmeden hem başvuruda bulunuyorsunuz, hem başvurunuz anında sonuçlanıyor, hem de paranız anında hesabınıza geçiyor ve nakit olarak kullanabiliyorsunuz. Yani oturduğunuz yerde başvuruda bulunuyorsunuz ve nakit paranız ayağınıza geldiğini düşünün. Şimdi gelelim başvurunun nasıl yapılacağına Akbank şubeye gitmeden nakit kredi ye başvurmak için aşağıdaki yönergeleri izleyebilirsiniz.

Akbank Şubeye Gitmeden Nakit Kredi için yapmanız gereken İnternet den başvuru için aşağıdaki resime tıklıyoruz.

akbank bireysel kredi basvurusu www.bankabilgi.org

akbank bireysel kredi basvurusu www.bankabilgi.org

Yukarıda verilen resimde bulunan Hemen Kredi Kullan sekmesine tıkladığımızda aşağıdaki resimde görüldüğü gibi bir ekran gelecek gelen ekranda belirtilen bölmelere TC kimlik numaramızı ve Cep telefonumuzla birlikte ekranda gösterilen güvenlik kodunu belirtilen bölmeye girip hemen başvur sekmesine tıklıyoruz.

akbank bireysel kredi basvurusu www.bankabilgi.org

akbank bireysel kredi basvurusu www.bankabilgi.org

Hemen başvur sekmesine tıkladığımız zaman Akbank tarafından tarafımıza ne kadar kredi kullanabileceğimiz konusunda miktar verilir bu miktar maksimum 15.000 TL ye kadardır. Tarafımıza sunulan rakam gördükten sonra ileri diyoruz ve karşımıza gelen ekranda kredinin geri ödeme seçeneklerini ayarlıyoruz yani taksitleri  ayın hangi gününde ödeyeceğimizi ve kaç taksit de geri ödeme yapacağımızı seçiyoruz ve kullanıcı sözleşmesini onaylayıp onay sekmesine tıklayıp paranın hesabımıza geçmesini sağlıyoruz.

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Şartlar

1. Paranın hemen hesaba geçmesi için Akbank müştesi olmanız gerekmektedir, Akbank müşterisi değilseniz şubeye gitmeniz gerekiyor.

2. Şubeye gitmeden kredi kullanımı kampanyasında maksimim tutar 15.000 TL dir. 15.000 Tl nin üzerinde miktarlar için şubeden başvuru yapmanız gerekmektedir.

3. Akbank Şubeye Gitmeden kredi kullanımı kampanyasında maksimim vade 36 Aydır.

Ayrıca sitemizde Akbank Kredi Kartı Başvurusu kategorisinden bankanın kredi kartı ürünlerinin incelemelerini görüntüleyebilirsiniz.  Şuana kadar sitemizde Akbank Free Kredi Kartı, Akbank Wings Kredi Kartı ve Akbank Axess Kredi Kartı ürünlerini inceledik. Ayrıca başvuru yapanlar için Akbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu ve Kart Şifresi Alma isimli yazımızı yayımladık. İncelemenizi tavsiye ederiz.

Yorum Yok

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir