Menu

Akbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu ve Kart Şifresi

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz. Akbank Kredi Kartı Başvurusu kategorisi oluşturup bankaanın mevcut 3 kredi kartını inceleyip detaylı bilgilerini paylaşmıştık. Bu yazımızda ise Akbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu nasıl öğrenilir, kartınız nerede ve kart şifresini nasıl alacağınızı anlatacağız.

Öncelikle başvuru yapmadıysanız Akbank Free Kredi Kartı, Akbank Wings Kredi Kartı veya Akbank Axess Kredi Kartı yazılarımızdan birisini ziyaret edip beğendiğiniz kredi kartına nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Akbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Akbank ‘ın kredi kartlarına başvuruda bulunduğunuz zaman başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığını sizlere başvuru yaparken verdiğiniz cep telefonu numaranız üzerinden bildiriyorlar. Bunun yanında başvurusu onaylanan kişilerin kartları basılıyor ve kurye şirketi tarafından adresinize gönderiliyor.

Lakin bazı durumlarda kurye şirketleri adresi bulamıyabiliyorlar veya bir aksilik oluşuyor ve kart gelmiyor. Bu durumlar için kartınızın nerede olduğunu öğrenebileceğiniz bilgileri paylaşacağız.

1.) Akbank İnternet Şubesi bilgileriniz varsa giriş yapıp başvurunuzun nerede olduğunu kolay bir şekilde öğrenebiliyorsunuz. Eğer internet şubesi kullanıyorsanız aşağıda yer alan butona tıklamanız yeterlidir. Doğruca Akbank İnternet Şubesi giriş sayfasına yönlendirileceksiniz ve biliglieriniz ile kolayca giriş yapabileceksiniz.

2.) Bankanın 444 25 25 numaralı müşteri temsilcisini arayıp kredi kartınızın durumunu sorup öğrenebiliyorsunuz.

Akbank Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır ?

Bunun için şubeye gitmenize hiç gerek yok evinizden oturduğunuz yerdem sms gönderip veya internet üzerinden bir form doldurup kredi kartınızın şifresini çok kolay ve hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

1.) SMS Gönderip Şifre Alma : Bankaya başvuru yaparken kullandığınız kendi cep telefonunuz ile kendi kredi kartınızın şifresini bir kısa mesaj ile alabilirsiniz. Kartınız elinize ulaştığında telefonunuzun kısa mesaj alanına girip “ KKSIFRE ” yazınız ve boşluk bırakıp şifresini almak istediğiniz kredi kartının son 4 hanesini 4425 ‘e kısa mesaj olarak gönderiniz. Örnek “KKSIFRE 1991” gibi yazıp 4425 ‘e göndermeniz yeterlidir.

2.) İnternet Üzerinden Form Doldurup Şifre Alma : Akbank ‘ın resmi web sayfasından ufak bir form doldurup kredi kartı şifrenizi alabiliyorsunuz. İlk olarak form sayfasına gitmek için aşağıda yer alan butona tıklayınız.

Hemen yukarıda yer alan butona tıkladığınız zaman sizi bilgilerinizin istendiği bir form sayfası bekliyor olacak. Hemen aşağıda ekran görüntüsünde gördüğünüz gibi.

Akbank Kredi Kartı Şifresi Alma

Formda önce kart numaranız ve anne kızlık soyadının 2 hanesi ile başlıyorsunuz.  Sonra telefon, şifre ve sonuç adımları ile kredi kartı şifrenizi belirlemiş oluyorsunuz.

Eğer kredi kartı limitinizden memnun kalmadıysanız ” Kredi Kartı Limiti Arttırma ” isimli yazımızı ziyaret edip nasıl limitinizi arttırabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

2 Yorum
  1. Meryem 22 Şubat 2016 / Cevapla
  2. Mehmet zeki gunci 19 Şubat 2017 / Cevapla

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir