Menu

Ziraat Bankası Masrafsız Tüketici Kredisi

Türkiye’nin Kamu sermayeli bankalarından biri olan Ziraat Bankası müşterilerine çok özel şartlarda kredi imkanları sunuyor bu kredilerden biride Ziraat Bankası Masrafsız Tüketici Kredisi, kredi kullanmak isteyenlere çok güzel imkanlar sunuyor.

Bilindiği üzere hangi bankadan kredi kullanırsak kullanalım muhakkak bir masraf karşımıza çıkıyor. Bunlar dosya masrafı, kredi tahsis ücreti, istihbarat ve haberleşme ücreti gibi bir çok isimde karşımıza çıkıyor ve çekilen kredi miktarından düşülerek tarafımıza eksik ödeme yapılıyor. İşte Ziraat Bankası Masrafsız Tüketici Kredisi kampanyasında Ziraat Bankası bütün bu masraflara dur diyerek çekilen krediyi tam miktar olarak tarafınıza ödüyor.

Ziraat Bankası Masrafsız Tüketici Kredisine Nasıl Başvurulur ;

Ziraat Bankası Masrafsız Tüketici Kredisine tüm Ziraat Bankası şubelerinden aşağıda belirtilen gerekli evraklarla birlikte Ziraat Bankası şubelerinden başvurabilirsiniz. Buraya Tıklayarak size en yakın Ziraat Bankası şube bilgilerine ulaşabilir ve kolay bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

ziraat bankası kredi başvurusu www.bankabilgi.org

ziraat bankası kredi başvurusu www.bankabilgi.org

Masrafsız Tüketici Kredisi İçin Gerekli Belgeler ;

Ziraat Bankası Masrafsız Tüketici Kredisine Başvuruda bulunmak için gerekli belgeler aşağıda sıralanmıştır.

1. Başvuru Formu, Başvuru formu şube tarafından tarafınıza verilecek doldurulmasında banka personeli yardımcı olacaktır.

2. Nüfus cüzdanı, ehliyet ve ya pasaport gibi kimlik bilgilerinizin bulunduğu belgelerden herhangi biri.

3. Adres bilgilerinin gösterildiği ve en az son 2 aylık elektrik, telefon, ve doğalgaz faturası gibi belgelerden herhangi biri.

4. Gelir Durumunuzu gösterir maaş bordrosu gibi bir belge.

5. Serbest meslek sahibi ve ya küçük esnaflar için bağlı bulunduğu odadan alınan oda kayıt belgesi gibi bir belge.

6. Tüzel veya şirket ortakları için ortağı olduğu şirkete ait ortaklık bilgilerinin bulunduğu ticaret sicil gazetesi fotokopisi.

Ziraat Bankası Masrafsız Tüketici Kredisine başvuruda bulunmak için yukarıda bulunan evraklar ile size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek tarafınıza verilen formu doldurarak  kolay bir şekilde başvuruda bulunabilir. Krediniz onaylandığı zaman paranızı kesintisiz bir şekilde tam olarak alabilirsiniz.

Sitemizde ayrıca Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu Kategorisinden Ziraat Bankası kredi kartları ürünlerinin incelemesine ulaşabilir. Ayrıca Ziraat Bankası BaşakkartZiraat Bankası Kredi Kartı Başvuru SonucuZiraat Bankası Kart Aidatı Olmayan Kredi Kartı ve Ziraat Bankası Maximum konularını inceleyebilir. Ziraat Bankası kredi kartı ürünlerine nasıl başvuruda bulunulur ve başvuru sonucu nasıl öğrenilir gibi sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Bir Yorum
  1. dewan 15 Şubat 2016 / Cevapla

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir