Menu

Hesapkurdu Garanti Bankası Kredi Kartı Karşılaştırması

Garanti bankası bilindiği üzere seçeneği en bol kredi kartlarını müşterilerine sunmaktadır. Öyle çok seçeneği bulunmaktadır ki taraftarlar için özel kredi kartları dahi bulunmaktadır. Çok geniş müşteri çevresi bulunduğundan her müşterisinin ihtiyaçlarına özel kredi kartları tasarlanmıştır. Başvuru yapar iken size en uygun kredi kartını seçmeniz çok önemlidir. Hem ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılayabilmesi açısından hemde size uygun olmayan kredi kartına başvurduğunuz taktirde onaylanmayacağı için kredi notunuzun düşme riski olduğundan size uygun olanı seçmelisiniz. Hesapkurdu.com ‘un sunmuş olduğu hizmetin bu sorununuzu çözeceğine inanıyorum.

Garanti Bankası Kredi Kartları Karşılaştırma

Garanti Bankası Kredi Kartları Karşılaştırma

Bankanın yukarıda bahsettiğim üzere çok sayıda ürünü bulunmaktadır. Bu yüzden Garanti bankası kredi kartı başvurusu yapmanız çok fazla çeşit olmasından dolayıp biraz zor. Bizde bu ürünlerin bir kısmını ayrı ayrı sınıflandırıp sizler için öyle inceleyelim. İlk olarak takımına çok bağlı olanlar için taraftar kredi kartlarından başlayalım istiyorum.

1.) Garanti Bankası Taraftar Kredi Kartları

Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Trabzonspor olmak üzere 4 büyük takım için ayrı ayrı kredi kartları sunulmaktadır. Bu kredi kartları çok fanatik olanların takımlarına katkıda bulunabilmeleri ve maçlar dahil olmak üzere çok sayıda fırsattan ayrıcalıklı olarak faydalanmaları için çok etkilidir. Kredi kartınız ile yaptığınız harcamalar ile takımınıza katkıda bulunabiliyorsunuz. Ayrıca takımınızın maç biletini hızlı bir şekilde satın alabildiğiniz gibi yapılan kampanyalar doğrultusunda çekilişlere katılarak ücretsiz maç biletinizi alabilirsiniz.

Herkesin ihtiyaçları farklı olabileceğinden dolayı banka kartları limit ve özelliklerine göre sınıf sınıf ayrı bir şekilde sunmaktadır. Galatasaray ‘dan örnek vermek gerekirse GS Bonus, GS Bonus Platinum ve GS Bonus Gold olmak üzere 3 farklı çeşiti bulunmaktadır. İsimlerinden anlayacağınız üzere hepsi farklı gelire sahip olan kesimlere hitap etmektedir. Tabi gelir arttıkça limit artar ve daha farklı kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Dilerseniz bütün kartları isim isim yazalım.

 • Galatasaray Bonus
 • Galatasaray Bonus Platinum
 • Galatasaray Bonus Gold
 • Fenerbahçe Bonus
 • Fenerbahçe Bonus Gold
 • Fenerbahçe Bonus Platinum
 • Beşiktaş Bonus
 • Beşiktaş Bonus Platinum Card
 • Beşiktaş Bonus Gold Card
 • Trabzonspor Bonus
 • Trabzonspor Bonus Premium
 • Trabzonspor Bonus Gold

2.) Çok Seyehat Edenlere Miles & Smiles

İşiniz gereği veya hobi olarak çok mu seyehat ediyorsunuz ? Seyehat eder iken hava yollarını mı seçiyorsunuz ? Öyleyse sizleri Türk Hava Yolları ‘nın tek resmi kredi kartı olan Garanti Bankası ‘nın Miles & Smiles ürünleri ile tanıştıralım. Bu kartların başlıca özellikleri yaptığınız harcamalardan mil kazanıyor olmanız ve bu kazandığınız mil puanlar ile ücretsiz hava yolu seyehatinizi yapabiliyor olmanızdır.

Sürekli seyehat edenlerin bileceği üzere en çok ihtiyaç duyabileceğiniz nakit avans, concierge hizmetleri, havalaanı transfer, priority pass, yurtdışı taksit gibi ihtiyacınız olabilecek çok sayıda hizmetten ayrıcalıklı kampanyalar bularak uygun bir şekilde faydalanabiliyorsunuz. Bu kart modelinin de 3 farklı çeşiti bulunmaktadır. Aynı şekilde farklı gelir durumunda olanlar için oluşturulmuş modeller olup , Miles & Smiles, Miles & Smiles Platinum ve Miles & Smiles Prive seçenekleri bulunmaktadır.

3.) Çevreciler için Bonus

Çevreyi korumaya gönül vermiş ve çevreci bir ruhunuz var ise bankanın sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde müşterilerine sunmuş olduğu Çevreci Bonus seçneklerine göz atmanızı tavsiye ederiz. Bu kredi kartı modellerinden birisini tercih ettiğiniz taktirde en basitinden bankanın size göndermiş olduğu yazılı evranların hepsi geri dönüşüm için elverişli olmaktadır. Ayrıca yaptığınız harcamalar ile doğanın korunmasında katkıda bulunabiliyorsunuz.

Banka her ay düzenli bir şekilde çevreyi koruyan ürünlerde indirimler yaparak bu ürünlerin kullanımının yaygınlaşmasında katkıda bulunmak istemektedir. Sizde bir çevreci olarak bu ürünleri almak isteyeceğinizden doğal olarak çok sayıda indirimden faydalanıyorsunuz.  Her kart modellerinde olduğu gibi farklı gelir durumu ve ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak kart için 4 farklı model oluşturulmuştur. Çevreci Bonus Plus, Çevreci Bonus Premium, Çevreci Bonus Platinum ve Çevcreci Bonus Gold olmak üzere bu 4 modelden en uygun olanını kendinize seçebilirsiniz.

4.) Hanımlar için Aynalı Bonus

Hanımlar bu kredi kartını kullanarak makyajınızı dahi yapabilirsiniz. Aynalı bonus harcama yaparken bonus puanlar kazandırıp daha sonra bu puanlar ile bedava alışveriş yapabileceğiniz bir kredi kartı modeli olup ayrıca nakit yaptığınız alışverişlerinizi daha sonra taksitlendirebilirsiniz. Her bonus cart ile olduğu gibi 250.000 ‘in üzerinde bonus üyesi işyerlerinden hem bol bonuslu hemde taksitli alışverişler yapabiliyorsunuz. Aynalı Bonus Plus, Premium, Gold ve Platinum olmak üzere 4 farklı modeli bulunmaktadır.

Garanti bankası kredi kartı başvurusu

Garanti bankası kredi kartı çok fazla olduğundan biz bir kısmını sizler için inceledik. Elbette bu inceleme sizler için yetersiz gelecektir. Bütün kredi kartlarını hesapkurdu.com internet sayfası kapsamlı bir şekilde sizler için incelemiş ve 1 tık ile başvuru yapabileceğiniz duruma getirmiş bulunmaktadır. Hemen yukarıdaki ekran görüntüsüne tıklayıp kredi kartlarının hepsinin incelemesinin olduğu sayfaya ulaşabilirsiniz.

Sınıfları İnceleme
 • Bonus Card (Düşük Gelir)
 • Bonus Gold Card (Orta Gelir)
 • Bonus Platinum Card (Yüksek Gelir)
4

Özet

Başvuracağınız kredi kartı gelir durumunuza ve kredi notunuza uygun olmalıdır. Asgari ücretle çalışan birisi Platinum sınıfı bir kredi kartına başvuru yapar ise başvurusu yüksek ihtimalle onaylanmayacaktır.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir