Menu

Tekstilbank Bonus Card

Tekstilbank hakkında bilgi isimli yazımızda belirttiğimiz üzere bankanın Çin merkezli bir bankaya satılması üzerine ismi ICBC oldu. Bizde bu yazımızda Tekstilbank Bonus Card yani yeni ismi ile ICBC Bonus Card hakkında detaylı bilgilendirme yayınlayacağız.

Bankanın ismi her ne kadar değişsede halkımızın aklında Tekstilbank olarak kaldığı için biz bu yazımızda bankadan ICBC olarak değilde Tekstilbank olarak bahsetmeye devam edeceğiz.

Yazımız içerisinde kredi kartı hakkında toplayabildiğimiz bütün bilgileri net bir şekilde sizlerle paylaşıyoruz. Hazırsanız hemen başlayalım.

Tekstilbank Bonus Card

Tekstilbank Bonus Card Kredi Kartı Başvurusu

Bildiğiniz üzere Bonus Card ülkemiz genelinde çok popüler olup çok sayıda üye işyeri ve Bonus Card program ortağı bulunmaktadır. Tekstilbank Bonus Card ile yapacağınız alışverişlerinizden üye işyerlerinden ekstra bonus kazanabilir ve alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz.

Türkiye içerisinde veya yurtdışında dünya genelinde heryerde bulunan Mastercard ve Visa logosunu taşıyan bütün işyerlerinden alışverilerinizi yapabileceğiniz gibi yaptığınız harcamalardan bonus kazanabilirsiniz. Ayrıca aynı şekilde yurt içi ve yurt dışında Visa ve Mastercard logosunu gördüğünüz bütün ATM ve bankalardan bulunduğunuz ülkenin para biriminde nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyorsunuz.

Harcamalarınızı kolay bir şekilde takip edebilmeniz için isteiğinize göre her ay harcamalarınızın bulunduğu ekstrenizi mail adresinize, faks numaranıza veya cep telefonunuza gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca 18 yaşını doldurmuş olan akrabalarınıza isteğinize göre ek kart çıkartabiliyorsunuz. Ayrıca ek kart çıkartacağınız kişilerde akrabalık şartı aranmadığı gibi istediğiniz kadar çıkartabiliyorsunuz.

Tekstilbank Bonus Card Çeşitleri

  • Tekstilbank Bonus Card
  • Tekstilbank Bonus Plus
  • Tekstilbank Bonus Premium
  • Tekstilbank Bonus Platinum
  • Tekstilbank Bonus Business
  • Tekstilbank Bonus Sanal Kart

Kredi notu seviyenize göre banka size kredi kartı çeşitlerinden birisini önerecektir. Eğer daha yüksek limitli bir kredi kartı almak istiyorsanız Kredi Kartı Limiti Arttırma isimli yazımızı veya Kredi Notu Nasıl Yükselir isimli yazımızı inceleyebilirsiniz. Eğer notunuzu bilmiyorsanız Kredi Notu Sorgulama isimli yazımıza bakabilirsiniz.

Tekstilbank Bonus Card Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartına internet üzerinden form doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Banka bunun için resmi web sitesinden başvuru formu oluşturmuş durumda.

Hemen yukarıda yer alan butona tıklayıp bankanın resmi web sitesi üzerinden başvuru formunu görüntüleyebilirsiniz.

Tekstilbank Bonus Card Kredi Kartı BaşvurusuBağlantı butonuna tıkladığınız zaman hemen karşınıza ekran görüntüsünde gördüğünüz gibi bir başvuru formu gelecek.

Form üzerinden önce T.C. kimlik numaranızı, adınızı, soyadınızı giriniz. Akabinde çalıştığınız iş yerinin telefon numarasını ve şahsınıza ait cep telefonu numaranızı giriniz.

Son olarak ise banka sizlere harflerden oluşan doğrulama kodu sunacak onu karşısında yer alan kutucuğa giriniz.

Bütün bilgilerin eksiksiz ve doğru olduğundan iyice emin olduktan sonra ” Devam ” butonuna tıklayınız ve başvurunuzu tamamlayınız.

Başvurunuzun kabul edilip edilmediği cep telefonunuza kısa mesaj gönderilerek bildirilecektir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir