Menu

Ziraat Bankası Maximum

Türkiye ‘nin ve dünyanın en büyük bankalarından birisi olan ve kamu sermayeli bankalar kategorisine giren Ziraat Bankası ‘ndan bir kredi kartınızın olmasını istermisiniz ?

Türkiye Cumhuriyeti ‘nin 3 bankasından birisi olan Ziraat Bankası güvencesi ile Maximum kredi kartına sahip olabilirsiniz.

Aşağıda sizler için bir araya toparladığımız bilgileri takip ederek bankadan kredi kartı başvurunuzu kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartı

Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartı

Dünya ‘nın yakından tanımış olduğu çok yaygın bir şekilde kullanılan ve çok sayıda kampanya yapılan Maximum kredi kartı Ziraat Bankası ile sizlere geliyor.

Banka bu kartı müşterilerine normal ve temassız olmak üzere 2 seçenek ile sunmaktadır. Eğer temassız olanını seçerseniz yapacağınız 35 TL ve altınde olan işlemlerinizi şifre girmeden hızlı bir şekilde yapabilme ayrıcalığından faydalanıyorsunuz.

Ayrıca Türkiye ‘de yaygın bir şekilde kullanılan kredi kartı olduğundan dolayı sayısı 200.000 ‘e yaklaşan Maximum üyesi olan işyerlerinden taksitli alışverişler yaparak maxi puanlar kazanabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra çok sayıda kampanyaya katılarak cazip oranlarda indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Tüm işlemlerinizden kazanabileceğiniz Maxi Puan ‘larınızı nakit para gibi anında harcama avantajından faydalanın. Eğer karta sahip olursanız sevdikleriniz için de hızlı bir şekilde ek kart çıkartabiliyorsunuz.

Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartı Başvurusu

Bu birbirinden avantajlı kredi kartına başvurabilmeniz için banka sizlere çok sayıda yol sunmaktadır. Aşağıdaki yollardan herhangi birisi ile başvurunuzu kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

  1. Eğer bankanın müşterisi iseniz ve internet şubesi kullanıyorsanız giriş yaparak kolay ve hızlı bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
  2. Herhangi bir Ziraat Bankası şubesinden veya ATM ‘sinden başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.
  3. Bankanın 444 00 00 numaralı telefon bankacılığı servisini arayıp başvurunuzu yapabilirsiniz.

Cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne gelerek ” KART ” yazıp boşluk bırakınız ve T.C. kimlik numaranızı yazıp boşluk bırakarak talep ettiğiniz kredi kartı limitini ve aylık gelirinizi yazarak 4747 ‘ye kısa mesaj gönderiniz. (Örnek : KART 12345678901 750 1.500 TL)Bankanın resmi web sitesi üzerinden form doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Aşağıda detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

Eğer bankanın resmi web sitesi üzerinden form doldurarak başvuru yapmak isterseniz hemen https://www.ziraatbank.com.tr/tr/Bireysel/Basvurular/Pages/KrediKartiBasvuru.aspx bağlantısına tıklayınız.

Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartı Başvurusu

Bağlantıya tıkladığınızda yukarıda gördüğünüz gibi bir form ile karşılaşacaksınız. Bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde girdiğinizde başvurunuzu yapmış olacaksınız.

9 Yorum
 1. hami doğu 23 Şubat 2016 / Cevapla
 2. Cihat 6 Mart 2016 / Cevapla
 3. MUAMMER ÇERÇİ 14 Mart 2016 / Cevapla
  • Yusuf KISA 21 Nisan 2016 / Cevapla
   • Hayriye 24 Nisan 2018 / Cevapla
 4. Sinan Özkan 31 Mart 2016 / Cevapla
 5. Adem 29 Nisan 2016 / Cevapla
 6. Yasar oral 26 Şubat 2017 / Cevapla
 7. Hayriye 24 Nisan 2018 / Cevapla

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir