Menu

Şekerbank Hasat Kart Kredi Kartı

Şekerbank Hakkında Bilgi isimli bankanın inceleme yazımızda belirttiğimiz üzere banka Pancar Koperatifleri Bankası olarak kurulmuş Şeker Pancarı deyimi üzerine Şekerbank ismini almıştır. Bu yüzden çiftçiye büyük önem veren bir banka olmaktan hiç vaz geçmemiştir.

Bu yazımızda ise Şekerbank ‘ın çiftçilere çok özel avantajlar sunan Hasat Kart ürününü inceleyeceğiz. Bu kartın incelemesini eğer çiftçi iseniz mutlaka okumalısınız ve mutlaka bu karta başvuru yapmalısınız.

Çünkü Hasat Kart ile çok özel avantajlara sahip olarak aldığınız ürünlerin ödemesini kendinizi hiç zorlamadan hasat zamanı ödüyorsunuz.

Şekerbank Hasat Kart Kredi Kartı

Hasat kart hakkında detaylı bilgi vermeye başlamadan önce Şekerbank ‘ın vizyonunu tam olarak anlayabilmeniz için kısa reklam filmlerinden birisini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Kampanyaları ise ” Üreten Susarsa Türkiye Susar ” bu kampanya ile çok sayıda üreticiye yani çiftçiye büyük destek verdiğini bir kez daha göstermiştir.

Şimdi ise Şekerbank Hasat Kart özelliklerine ve çiftçilerimize sağladığı avantajlara gelelim. Bir çiftçinin en büyük ihtiyaçları nelerdir ? Mazot, gübre, ilaç, tohum, fide gibi ne kadar tarımsal ihtiyaçlarınız varsa Hasat Kart ile aldığınızda kendinizi zorlamadan hasat zamanında faizsiz bir şekilde ödeyebilirsiniz. Ayrıca Hasat Kart üyesi olan çok sayıda işyerinden çok özel avantajlara sahip oluyorsunuz.

Hasat Kart ile Şekerbank Anlaşmalı tedarikçi firmalarından yaptığınız alışverişlerde çok özel avantajlara sahip olduğunuz gibi bütün bankaların POS cihazlarından alışverişlerinizi kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. Ayrıca bulunduğunuz bölgede size yakın ŞekerBank şube veya atmsi yoksa PTT şubelerinden borçlarınızı hasat zamanı gelince veya gelmeden istediğiniz gibi ödeyebilirsiniz.

Eğer bankanın anlaşmalı tedarikçilerinden alışverişinizi yaparsanız 6 aya varan vade ve faizsiz bir şekilde ödeme imkanına sahip oluyorsunuz. Nakit ihtiyacınız olduğunda ise size en yakın ŞekerBank şubesine giderek, bankanın ATM ‘sinden veya PTT ATM ‘lerinden nakit ihtiyaçlarınızı karşılıyorsunuz. Ayrıca kart ödemelerinizide hem ŞekerBank hem PTT şubelerinden yapabiliyorsunuz.

Ayrıca Tarsim sigortası primlerinizi banka şubesinden veya SBN sigorta acentelerinden Hasat Kart ile ödediğinizde istediğiniz vadede faizsiz olarak primlerinizi ödeyebiliyorsunuz.

ŞekerBank Hasat Kart Kredi Kartı Başvurusu

Şekerbank Hasat Kart Kredi Kartı

  1. Bankanın şubesinden Hasat Kart başvuru formu alıp doldurmalısınız.
  2. Nufus cüzdanınızın fotokopisini,
  3. İl veya İlçe Tarım Müdürlüğü ‘nden ÇKS ile su ürünleri yetiştiricileri ve de avcılığı için Su Ürünleri Yetiştiricilik Belgesi,
  4. Eğer arıcılık ile uğraşıyorsanız Türkiye Arıcılar Birliği ‘ne giderek AKS Belgelerinizi veya Ziraat Odası ‘ndan alınacak Çiftçi Belgesi

Saydığımız belgeleri size en yakın Şekerbank şubesine ibraz ettiğiniz zaman hem Şekerbank Hasat Kart başvurunuzu yapabilirsiniz hemde daha detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Size en yakın ŞekerBank şubesini bulabilmeniz için yukarıya bir bağlantı butonu ekledik. Tıkladığınız zaman bankanın resmi web sitesinden harita üzerinde bankanın şubelerini görebilirsiniz. Eğer çiftçi değilseniz ve evrakları tamamlıyamıyorsanız bir önceki yazımızda ŞekerBank Bonus Kredi Kartı Başvurusu hakkında bilgiler veren makale yayınladık. Ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Bir Yorum
  1. Adem yazıcı 12 Eylül 2018 / Cevapla

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir