Menu

ABank Bireysel İhtiyaç Kredisi

Alternatifbank olarak da bilinen ABank 1991 yılından beri ülkemizde bankacılık sektöründe faaliyet göstermektedir. ABank’ın Yüsde 75 ine yakın bir hisse bölümü Katar’ın büyük finansal kuruluşlarından olan COMMERCIAL BANK OF QATAR’a aittir. Yani ABank büyük ölçüde yabancı sermayeli bir bankadır. Bu makalemizde size ABank’ın bankacılık hizmetlerinden biri olan ABank Bireysel İhtiyaç Kredisi hakkında bilgiler verip nasıl başvuru yapılacağı hakkında yol gösterir bir çalışma yapacağız.

Beyaz eşya, Mobilya, tatil ve eğitim gibi tüm ihtiyaçlarınız için ABank bireysel ihtiyaç kredisine başvuruda bulunabilir ve uygun faiz oranları ile 36 aya kadar vadeler ile geri ödeyebilirsiniz. Peki ABank bireysel ihtiyaç kredisine nasıl başvurulur hep beraber bakalım.

ABank Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu www.bankabilgi.org

ABank Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu www.bankabilgi.org

ABank Bireysel İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvurulur

ABank Bireysel İhtiyaç Kredisine ABank’ın tüm şubelerinden başvurabilirsiniz. Size en yakın ABank şubesini öğrenmek için Buraya tıklayabilirsiniz. Başvuruda bulunmak için size en yakın ABank şubesine kimlik bilgilerinizin bulunduğu Ehliyet, Nüfus Cüzdanı ve Pasaport gibi belgelerden herhangi birini, gelirinizi gösterir Maaş bordrosu yada çalıştığınız şirketten almış olduğunuz antetli kağıda yazılmış kaşeli imzalı maaş yazısı, kira geliri sahibi iseniz kira kontratı ve tapu fotokopisi, adres bilgilerinizi gösterir son 3 aya ait elektrik, su ve doğalgaz gibi faturalardan herhangi birinin fotokopisi yada muhtardan alınmış ikametgah ilmuhaberi ile birlikte gidip başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili evrakların başvuru aşamasında ibraz edilmesi mecburidir.

Yukarıda belgeler ile size en yakın şubeden hızlı bir şekilde başvuruda bulunabilir ve başvurunuzun sonucunu kısa bir sürede öğrenebilirsiniz. Yaptığınız kredi başvurusu olumlu sonuçlanması durumunda aşağıdaki şartlar uygulanır.

  1. Kullandığınız kredi için en az 3 ay, en fazla 36 ay vade seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
  2. Kullanılacak kredide teminat istenmemektedir ancak bazı durumlarda kefil istenebilmektedir.
  3. Kredi teminat sigortası mecburi yapılmaktadır, seçmiş olduğunuz vade kadar ay sigorta yapılacaktır.
  4. Yüzde 15 KKDF ve Yüzde 5 BSMV vergisi alınmaktadır.

ABank Bireysel İhtiyaç Kredisi örnek faiz oranları, masraf ve taksit miktarını gösterir tablo aşağıdaki gibidir.

ABank Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu www.bankabilgi.org

ABank Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu www.bankabilgi.org

Yukarıda gösterilen miktarlar 10.000 TL kredi için örnek olarak hazırlanmıştır. Farklı miktar ve farklı vadede kredi hesaplamaları için Buraya tıklayabilirsiniz.

 

Sitemizde ayrıca Bankalar Hakkında kategorisinde Alternatifbank (ABank) Hakkında Detaylı Bilgiler isimli makalemizi okuyarak, ABank hakkında detaylı bilgiler edinebilir. Kredi Notu kategorisinde bireysel kredi kullanımında çok önemli olan kredi notu hakkında makalelerimizi okuyabilir fikir edinebilirsiniz.

 

 

 

 

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir