Menu

Vakıfbank Kış Kredisi

Vakıfbank Türkiye’nin kamu sermayeli olan bankalarından bir tanesi olup son derece geniş bir hizmet ağına sahiptir. Biri Var Halinden anlayan sloganı ile başlattığı reklam kampanyası bir hayli ilgi çekti ve sloganında da belirtiği gibi her kesime uygun kredi kampanyaları yaparak müşterilerine sunuyor.

Bu makalemizde size Vakıfbank Kış Kredisi Hakkında size bilgi verecek başvuru şartları, faiz oranları, nasıl başvurulur gibi bilgiler sunarak detaylı bilgiler edinmenizi sağlamaya çalışacağız.

Vakıfbank Kış Kredisine Nasıl Başvurulur.

Vakıfbank Kış Kredisi ihtiyaçlarınızı ani oluşan ihtiyaçlarınızı karşılamanız ve uygun faiz oranları ile 36 aya kadar vadelerle geri ödemeniz için Vakıfbank tarafından sunulan çok güzel ve çok imkanlı bir kredi kampanyasıdır.

Vakıfbank Kış Kredisine hem intenetten, hem sms ile hem de Vakıfbank şubelerinden başvuruda bulunabilirsiniz. İnternetden başvuruda bulunmak için aşağıda bulunan resime tıklayarak başvuru ekranına ulaşabilirsiniz.

vakıfbank kış kredisi www.bankabilgi.org

vakıfbank kış kredisi www.bankabilgi.org

Yukarıdaki resime tıkladığımız zaman karşımıza aşağıdaki resimde görüldüğü gibi bir ekran gelecek ekrandaki bilgileri aşağıda belirtildiği doldurunuz.

vakıfbank kış kredisi www.bankabilgi.org

vakıfbank kış kredisi www.bankabilgi.org

Yukarıda resimde de görüldüğü gibi tarafımızdan istenen bilgileri ilgile yerlere giriyoruz. Yani en baştaki kutuya T.C. kimlik numaramızı, 2. Sıradaki kutuya kullanmış olduğumuz cep telefon numaramızı giriyoruz dikkat etmemiz gereken konu kullanıyor olduğumuz ve ve yanımızda olan telefon numarasını girmemiz gerekiyor. Çünkü bu telefona sms ile şifre gelecek ve o şifre ile devam edebiliriz. Telefonumuza gelen mesajı ilgili bölüme girdikten sonra aşağıda görüldüğü gibi bir bilgi ekranı gelecek.

vakıfbank kış kredisi www.bankabilgi org

vakıfbank kış kredisi www.bankabilgi org

İkinci adımda ise yukarıda belirtildiği gibi kredi türü, çekmek istediğiniz kredi tutarını ve kaç ay vadeli istediğinizi ilgili bölümlere yazıp devam et butonuna tıklıyorsunuz. Devam et butonuna tıkladığınız zaman karşınıza aşağıdaki resimde görüldüğü gibi bir ekran gelecek.

vakıfbank kış kredisi www.bankabilgi.org

vakıfbank kış kredisi www.bankabilgi.org

3. Adımda yukarıdaki resimde de görüldüğü gibi ilk bölmeye eğitim durumumuz belirtip daha sonra 2 bölmeye çalışma şeklimizi yani kamu, özel VS. gibi, 3. sekmeye ise aylık net gelirimizi yazıyoruz. 4. sekmeye ise yapmış olduğumuz meslek grubunu seçiyoruz ve en son bölmeye ikametgah şeklimizi yazıyoruz yani kirada yada aile bireylerinden biriyle ya da kendimize ait olan evde yaşıyoruz gibi seçeneklerden birini seçip devam et seçeneğine tıklıyoruz. Devam et sekmesine tıkladığımız zaman karşımıza gelecek ekrandan bilgileri kontrol edip onaylıyoruz ve aşağıdaki gibi bir bilgi ekranı gelecek.

vakıfbank kış kredisi başvurusu www.bankabilgi.org

vakıfbank kış kredisi başvurusu www.bankabilgi.org

Eğer bankalar ile hiçbir sorununuz yoksa karşıdaki ekranı görür görmez telefonunuza kısa mesaj gelecektir. Gelen mesajda krediniz için ön onay verilmiştir şubemize bekliyoruz şeklinde yazacaktır.

Vakıfbank Kış Kredisi kampanyasına cep telefonunuzdan kısa mesaj ile de başvuruda bulunabilirsiniz. Sms ile  Başvuruda bulunmak için cep telefonunuzun mesaj bölümüne girip aşağıdaki bilgileri giriyoruz ;

Aralarında boşuk bırakarak,  KREDİ, T.C. Kimlik No, Aylık Gelir, bilgileriniz yazıp 5724’e mesaj atıyoruz.

Örnek Mesaj Metni : ”KREDİ 12345678910 3000”

Vakıfbank Kış Kredisine size en yakın Vakıfbank şubesine giderek başvuruda bulunabilirsiniz.  Kış kredisi ile ilgili faiz ve masraf şablonu aşağıdaki gibidir.

kış kredisi şartlar

Sitemizde ayrıca Banka Haberleri kategorisinden Vakıfbank Yeni Banka Kuruyor adlı makalemizi okuyabilir. Banka hakkında bilgi edinmenin yanında Kredi Notu kategorisinden kredi notu ile ilgili olarak yazmış olduğumuz makalelerimizi okuyabilir başvurularınızı ona göre yönlendirebilirsiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir