Menu

Garanti Bankası Fenerbahçe Bonus Kredi Kartları

Garanti bankası ‘nın Fenerbahçe taraftarlarına özel jesti Fenerbahçe Bonus ile takımını seven taraftarlar hem takımına hem kendisine kazandırabilecek.  Maç biletlerinden forma v.s. alımlarına kadar çok özel avantajlar sizleri bekliyor olacak.  Fenerbahçe Bonus, Fenerbahçe Bonus Gold ve Fenerbahçe Bonus Platinum olmak üzere 3 çeşit kart modeli bulunuyor. Hem limitleri hem avantajları bakımından 3 ‘üde ayrı özelliklere sahip hemen bu kredi kartlarını sizlere tanıtalım.

Garanti Bankası Fenerbahçe Bonus Kredi Kartları Avantajları

  • Bütün bonus fırsatlarından faydalanabiliyorsunuz.
  • Fenerbahçe kart sayesinde sosyal medya hesaplarınız üzerinden size özel hediyeler kazanabiliyorsunuz.
  • Eğer Fenerbahçe Bonus Platinum kredi kartınız varsa Fenerium mağazalarından %10 indirim. Gold kredi kartınız var ise %5 indirim kazanıyorsunuz.
  • Faruk Ilgaz Sosyal Tesisleri’nde fitness ve havuz üyeliği yaptıracaksanız ve Fenerbahçe bonus platinum kartınız varsa %10 indirim kazanıyorsunuz.
  • Fenerbahçe TV  ve FB resmi web sayfasından sizin için özel öncelikli bilet satış tarihlerini öğrenebilirsiniz.
  • @fenerbahce.com.tr uzantlı özel mail adresine sahip olabilirsiniz.
  • Eğer klüp kampanyayı iptal etmez ise deplasman maçlarınızı loca 1.katında izleyebilme imkanına sahip oluyorsunuz. Lakin rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.
  • Sizler için sürekli yeni kampanyalar yapılmakta olup bu kampanyaları www.fenerbahce.com.tr adresinden takip edebilirsiniz.
  • Harcamalarınızı taksitlendirme, erteleme, taksitli para ve kredi kartınızdan havale/eft gibi çok sayıda hizmetten faydalanabiliyorsunuz.

Garanti Bankası ‘nın Bonus kredi kartlarına sunmuş olduğu çok sayıda kampanyayı anlatmaya gerek duymuyoruz. Eğer öğrenmek isterseniz bankanın resmi web sayfasından bulabilirsiniz. Avantajlar şuan gördüğünüz gibidir lakin ilerleyen tarihlerde yenileri eklenebilir veya avantajlar kaldırılabilir bu yüzden sürekli bankanın resmi web sayfasından kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

Garanti Bankası Fenerbahçe Kredi Kartları Başvuru

Başvurularınızı Garanti bankası ‘nın size en yakın şubesinden, Cep şubesi 444 0 333’ü arayıp sırasıyla 1-5-2-1 tuşlayıp başvurabilirsiniz veya en kolayı internet üzerinden kısa bir form doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Fenerbahçe Bonus Kredi Kartları tipi

Burada ilk olarak çok fazla yapılan bir hatayı düzeltmeliyiz. Birazdan size vereceğimiz internet üzerinden başvuru formu alanında yukarıda gördüğünüz gibi bir alan var ve başvuru yapar iken hangi kredi kartına başvurmak istediğinizi seçebiliyorsunuz. Lakin kredi notunuz iyi olsa dahi Fenerbahçe Bonus Platinum gibi bir karta başvuru yapmayınız. Bu tip kartlar için gelirinizinde iyi durumda olması gerekmektedir. Eğer gelir durumunuz ve kredi notunuz iyi ise gold veya platinum ‘a başvuru yapabilirsiniz. Aksi taktirde düz bonus kartına başvuru yapınız zaten banka uygun gördüğü müşterilerine gold veya platinum göndermektedir.

Hemen yukarıda yer alan butona tıklayıp başvuru formunun olduğu sayfaya gidebilirsiniz. Başvuru adresi olarak resmi web sayfasını kullandık. Resmi web siteleri dışında başvuru yapmamaya özen gösteriniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir