Menu

Mail Hesabı Açıp Satarak Para Kazanma

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz bu makalemizde Gmail, Hotmail, Yandex Mail gibi mail servislerinden hesap açarak satış yapanlardan ve sistemin nasıl işlediğinden bahsedeceğiz. İnternet üzerinden para kazanmak isteyenler için konuyu açıyoruz. Bu tekniği beğenmezseniz İnternetten Para Kazanma Yöntemleri kategorimizi ziyaret ederek farklı iş alanları için yazdığımız makaleleleri inceleyebilirsiniz.

Evet hazırsanız başlayalım. İnternet üzerinden yapılan bazı iş kanallarında mail hesabına ihtiyaç duyulmaktadır. Yapılan her iş için bir mail hesabı gerekmektedir. Bunu genellikle bazı internet sitelerinden profil açarak backlink satan kişiler kullansada alan sınırlandırılamayacak kadar büyüktür. Bu yüzden çoğu kişi mail hesabını kendisi açmak yerine hazır açılan mail hesaplarını satın almayı tercih etmektedir.

Bu durumu bir örnek ile izah etmek daha yerinde olur ” satılık gmail hesabı ” diye google araması yaptığımız zaman 113.000 sonuç çıkmaktadır. Demek ki bu iş dönüyor hemen görselini verelim.

mail hesabı açıp satanlar

mail hesabı satarak para nasıl kazanılırEvet gördüğünüz gibi gmil için toplam 113.000 sonuç çıkmaktadır. Bu sayı hotmail için 560.000 olur iken Yandex Mail için 147.000 sonuç vermektedir. Buradan anlayacağınız üzere en popüler olan Gmail yani Google Mail hesaplarıdır. Bu hesapları açmak çok kolay değil özellikle gmail ara ara cep telefonu onayı için baskı yapmaktadır.

Hesap satışı yapanlar zaten telefon onaylı veya onaysız gibisinden hesapları iki kategoriye ayırıyorlar. Gmail hesabının popüler olmasının sebebi tek hesap ile hem youtube hesabı açılabiliyor olması hem google plus hesabının açılabiliyor olmasıdır.

Çoğu internet işinde olduğu gibi bu iş webmaster forumları içerisinde dönmektedir. Alıcısı çok fazla değildir twitter hesabından reklam satsanız veya hesap satışı yapsanız daha çok talep olur düşüncesindeyim. Lakin ek iş olarak yapılabilir. Mesela makale yazarlığı yapıyorsanız ek iş olarak mail hesabı açıp satabilirsiniz. Aramaları yaparak hesapların ortalama satış fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz. En yüksek fiyat gmail için olacaktır.

Bir Yorum
  1. enas 13 Ekim 2019 / Cevapla

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir