Menu

Facebook Para Kazanma Yöntemleri

Facebook üzerinden nasıl para kazanabileceğinizi detaylı bir şekilde anlatmaya karar verdik. Eğer facebook işlerinde ilgili birisi iseniz bu yöntemler sizlere kazandırabilir.

İnternetten Para Kazanma Yöntemleri isimli kategorimizin yeni içeriği olarak facebook ‘u ele alıyoruz. Eğer zamanınızın çoğunu facebook ‘da geçiriyor ve siteye hakimseniz bu siteden ciddi rakamlar kazanabilirsiniz.

Facebook Para Kazanma YöntemleriFacebook Para Kazanma Yöntemleri

Yöntemler çok sayıda olduğundan sırası ile ayrı ayrı yazacağız. Dikkatli bir şekilde okuyup kendinize en uygun olanını seçerek işe başlayabilirsiniz.

1.) Facebook Sayfa Satışı Yaparak Para Kazanma

Başlığa sayfa yazdık lakin günümüzde facebook grupları da hala iş görebilmektedir. Organik bir şekilde beğeniye ulaşmış ve aktif olan facebook sayfaları çok fazla ilgi görmektedir.

Çok sayıda sektörden çok sayıda internet sitesi sitelerinin reklamlarını yapmak ve sitesine ziyaretçi çekmek amacı ile bu sayfaları kullanabiliyorlar.

Bu sebepten ötürü hemen hemen her konudan facebook sayfaları ilgi görebiliyor. Örnek sayfa satışı konularını incelemek ve varsa kendi sayfalarınızı satmak için http://www.r10.net/facebook-sayfa-satisi/ bağlantısını kullanabilirsiniz.

Facebook Sayfa Satışı Yaparak Para Kazanma

2.) Facebook Beğeni, Hayran, Takipçi Çekimi

Bu konuda donanım sahibi birisi olmanız ve elinizin altında kendi altyapınızın olması gerekmektedir. Bu sektöre girmeyi hiç düşünmediğim için tam olarak bilmiyorum lakin çoğu kişinin elinde bir panel bulunmakta ve bu paneldeki kişiler uygulama sayesinde hedef gösterilen sayfayı, durumu beğeniyor ve profillere takipçi olarak gönderilebiliyorlar.

3.) Facebook Reklam Satışı Yaparak Para Kazanmak

En önemli ve sürekli gelir elde edebileceğiniz yöntem budur. Elinizde belirli bir kategoriden (Spor, Haber, Komedi gibi) veya genel bir sayfa var ise bu sayfa aktif bir şekilde yapılan gönderiler beğeniliyor ve tıklanıyorsa çok iyi miktarda para kazanabilirsiniz.

Hemen bu yazıyı yazar iken webmaster forumlarından birisinin konusu yan sekmede açık ve adamın elinde 1.500.000 kişinin beğendiği aktif bir facebook sayfası var.

Sayfadan reklamları nasıl sattığını ise hemen aşağıdaki ekran görüntüsü açıklıyacaktır.

Facebook Reklam Satışı Yaparak Para Kazanmak

Eğer bu işi yapmaya karar verdiyseniz bu işin ticaretini en iyi şekilde webmaster forumları üzerinden yapabilirsiniz. Bu konu için sizlere ” Para kazanabileceğiniz webmaster forumları ” isimli bir makale yazdık makale üzerinden forumları ve haklarında ki düşüncelerimizi okuyabilirsiniz.

2 Yorum
  1. Musa 12 Mayıs 2015 / Cevapla
  2. adnan 25 Şubat 2016 / Cevapla

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir