Menu

Online oyun hesabı kasıp satarak para kazanma

Merhabalar, hep webmaster forumlarına bağlı kalarak para kazanma yöntemleri anlattık bu sefer webmaster forumu üyesi olmasanız bile ticaret yapabileceğiniz bir makale ile karşınıza çıkıyoruz. Kademeli bir şekilde yükseltilebilen online oyunları bilirsiniz ve mutlaka herhangi birisini oynamışsınızdır. Günümüzde özellikle bazı oyunlarda küçümsenemeyecek kadar fazla para dönmektedir. Tabi oyun içi satın almalardan bahsetmiyorum çünkü oyun içi satın almalardan çok yüksek paralar dönüyor bahsettiğimiz konu hesap satışı.

İlk olarak kendinize bir oyun belirlemelisiniz. Halihazırda oynadığınız bir oyun varsa onun üzerinden gidebilirsiniz. Belirleyeceğiniz oyunun kitlesi geniş olmalı ve hesap satışları sürekli yapılıyor olmalıdır. Tabi bu yöntem ekstradan yan gelir elde etmek isteyenler içindir ev geçindirecek kadar para kazanmanız biraz zor. Hemen ekran görüntüsü ile örnek verelim.

Online oyun hesabı kasıp satarak para kazanma

Evet ekran görüntümüz hemen yukarıda görüntüyü https://www.sahibinden.com/oyun-konsol-online-oyun sayfadan aldık. Sayfayı inceleyebilirsiniz tabi tek ticaret yeri orası değil. Başka sitelerden örnekleri incelemek için hesapsatis.com sitesinin oyun hesabı satılan bölümlerini, http://forum.donanimhaber.com/forumid_2018/tt.htm sayfasından oyunların kategorilerini inceleyiniz. Özellikle donanimhaber forumuna iyi göz atın çünkü her türlü ticaret dönüyor ve üye olmak kolay tabi her türlü dolandırıcılık faaliyetleride mevcut.

1-) Popüler oyun seçin : Verdiğimiz kaynakları inceleyiniz ve kendinize en çok hesap satışı dönen ve iyi para bırakan bir oyun tercih ediniz.

2-) Belirli seviyeye getirme : Kaynaklarda inceleme yapınız misal 70 levele getirilen bir hesap 1.000 TL ‘ye satılıyorsa ve aynı zamanda 35 levelede talip olanlar oluyorsa hiç fazla uzatmayın ve 35 levele gelince hesabı satın çünkü miktar ne kadar büyürse dolandırıcıların sizinle uğraşma riski o kadar artacaktır. Ayrıca miktar büyük olunca insanlar almaya çekinebilirler.

3-) Önce para : Mutlaka hesap satışında önce parayı alın ve paypal aracılığı ile ticaret yapmayın. Mümkünse hesap satışı işlemlerini elden gerçekleştirin. Çünkü dolandırıcı çok ve önce hesabı verirseniz paranın gelme ihtimali çok az.

3 aşamayı uyguladığınız zaman az veya çok oyuna ve hesabı nasıl kastığınıza bağlı olarak para kazanırsınız. Zaten sabahtan akşama kadar bilgisayar başında oyun oynayan birisi iseniz bu teknik sizin için hem eğlenceli hem kârlı olacaktır.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir