Menu

Halk Bankası Kredi Başvurusu

Türkiye’nin Kamu Bankalarından biri olan Halk Bankası Kamu sermayeli bir bankası olmasına rağmen özel bankalar rekabet edebilecek hem kredi kartı hemde kredi kampanyalarına imza atıyor. Bu makalemizde de sizlere Halk Bankasının sizler için sunmuş olduğu kredi kampanyalarına göz atacağız.

Halk Bankası yapmış olduğu kampanyalarla her kesime hitap edecek kredi paketleri sunuyor. Biz bu kredi paketlerini sizler için detaylandırarak doğru adımlarla başvuruyu yapmanız konusunda detaylı bir makale hazırladık.

1. Halk Bankası Kredi Bordro24 İhtiyaç Kredisi

Halk Bankası Kredi Bordro24 İhtiyaç Kredisi kampanyası maaşını Halk Bankasından çeken müşterileri için hazırlamış olduğu bir ihtiyaç kredisi kampanyasıdır. Bu ihtiyaç kredisi kampanyasında müşterilerinin önüne iki farklı seçenek sunuyor bu seçeneklerde isterseniz dosya masrafı ödemeden normal faizli kredi kullanabilir, ya da isterseniz normal dosya masrafları ile daha düşük faizli kredi kullanabilirsiniz.

Halk Bankası Kredi Bordro24 İhtiyaç Kredisine başvuruda bulunmak için yapmanız gereken cep telefonunuz mesaj bölümüne girerek “B24, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” yazarak 3452’ye SMS gönderebilirsiniz.

Örnek sms :  ”B24 12345678910 3000 15000”

Halk Bankası Kredi Bordro24 İhtiyaç Kredisine Halk Bankası müşterileri internet şubesini kullanarak da başvuruda bulunabilir. Ancak İnternet ve sms başvurularından maksimum limit 15.000 TL dir, 15.000 Tl nin üzerinde kredi kullanmak için şubeden başvuru yapmanız gerekmektedir.

Halk Bankası Kredi Bordro24 İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ;

halk bordro24

2. Halk Bankası Gülen Emekli İhtiyaç Kredisi : 

Halk Bankasının Emeklilere özel hazırlamış olduğu kredi kampanyası olan Gülen Emekli İhtiyaç Kredisi kampanyası da yukarıda açıklamasını yaptığımız Halk Bankası Kredi Bordro24 İhtiyaç Kredisi şartları ile aynı diyebiliriz. Halk Bankası Gülen Emekli İhtiyaç Kredisinde de  iki farklı seçenek sunuluyor, ister normal faiz oranlarında masraf ödemeden kredi kullanabilir. İsterseniz dosya masrafı ödeyerek daha uygun faiz oranlarında kredi kullanabilirsiniz.

Halk Bankası Gülen Emekli İhtiyaç Kredisine başvuruda bulunmak için, Cep telefonunuzun mesaj bölümüne girerek “Emekli, TC Kimlik Numarası, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” yazarak 3452’ye SMS gönderebilirsiniz.

Örnek : ”Emekli 12345678910 3000 15000”

Halk Bankası Gülen Emekli İhtiyaç Kredisine Halk Bankası müşterisi iseniz internet şubesinden de başvuruda bulunabilirsiniz ancak internet şubesi ve sms ile yapılan başvurularda en fazla 15.000 Tl ye kadar kredşi başvurusunda bulabilirsiniz. 15.000 TL nin üzerindeki başvurular için Halk Bankası şubelerinden başvuru yapmanız gerekmektedir.

Halk Bankası Gülen Emekli İhtiyaç Kredisi Faiz ve Masraf Oranları ;

emekli halk

3. Halk Bankası Kamu Sektörü Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi :

Halk Bankasının Kamu çalışanlarına özel hazırlamış olduğu kredi paketi olan Kamu Sektörü Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi, kamu çalışanlarına özel imkanlar ile hazırlamış olduğu bir kredi kampanyasıdır. Halk Bankası Kamu Sektörü Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi kampanyasında da kredi kullanacak müşterilerin önüne iki farklı seçenek sunuluyor. İster dosya masrafı ödemeden normal faiz oranlarında kredi kullanabilirsiniz, ya da daha uygun faiz oranlarında dosya masrafı ödeyerek kredi kullanabilirsiniz.

Halk Bankası Kamu Sektörü Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi ne başvurular sadece Halk Bankası şubelerinden başvuruda bulunulabilmektedir. Başvuruda bulunmak için Gerekli Belgeler tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Halk Bankası Kamu Sektörü Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi Faiz ve Masraf Oranları ;

kamu halk

 

4. Halk Bankası Özel Sektör Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredi :

Halk Bankasının özel sektör çalışanları için başlattığı kampanya olan Özel Sektör Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi kampanyası özel sektörde ücretli çalışan maaş bordrosuna sahip kişiler için hazırlamış olduğu ihtiyaç kredisi kampanyası kredi kullanmak isteyenler 2 farklı seçenek sunuyor bu seçeneklerde uygun faiz oranları ile dosya masrafı ödeyerek kredi kullanabilir ya da dosya masrafı ödeyerek daha uygun faiz oranlarında kredi kullanabilirsiniz.

Halk Bankası Özel Sektör Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisine başvuruyu sadece Halk Bankası şubelerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Halk Bankası Özel Sektör Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisine başvuruda bulunmak için Gerekli Belgeler tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Halk Bankası Özel Sektör Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi faiz ve masraf oranları şu şekilde ;

özel sektör halk

Ayrıca sitemizde Halk Bankası ile ilgili tüm bilgilere HalkBank sekmesinden ulaşabilirsiniz. 

 

Bir Yorum
  1. Selçuk ekici 17 Ekim 2016 / Cevapla

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir