Menu

Vakıfbank İpotek Karşılığı Kredi

Türkiye’de en köklü bankalardan biri olan ve kamu sermayeli bir banka olan Vakıfbank müşterilerine sunmuş olduğu kredi kampanyalarını detaylı bir şekilde araştırarak sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz. Bu makalemizde sizlere Vakıfbank’ın sizler için sunmuş olduğu Vakıfbank İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi kampanyası hakkında sizlere detaylı bilgi vereceğiz.

Vakıfbank İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi adından da anlaşıldığı üzere ipotek vererek kredi kullanma yöntemidir. Vakıfbank’da ipotek karşılığı kredi kullanımının amacı daha yüksek oranlarda kredi kullanma fırsatıdır. Örnek verecek olursak adınıza en fazla 30.000 TL kredi kullandırılıyorsa ipotek vererek bu rakamı 50.000 TL veya daha yüksek miktarlarda kredi kullanma imkanı sunar.

Vakıfbank İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi Şartları

Vakıfbank İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisinde ipotek verilecek olan gayri menkulun ekspertiz değerinin yüzde 75 i kadar kredi kullandırılır ve ipotek verilen gayrimenkula sigorta yapılır, yapılan sigorta her yıl yenilenir.

Vakıfbank İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisinin geri ödemesi aylık taksitler halinde ya da üç aylık taksitler şeklinde olur ve en fazla 36 aydır.

Vakıfbank İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisini kullanmak için  istihparatı sağlam olması ve kişinin düzenli bir gelirinin olması şarttır. Ayrıca kredi çeken kişiye hayat sigortası yapılması mecburidir.

Gerekli Belgeler

1. Kimlik bilgilerinizin bulunduğu, nüfus cüzdanı, ehliyet veya pasaport gibi belgelerden herhangi biri.

2. Gelir bilgilerinizi gösteren belge eğer çalışan iseniz maaş bordrosu yada şirketin antetli ağıdına kaşeli imzalı maaş yazsısı, emekli iseniz maaşınızı aldığınız bankada kaşeli maaş ekstresi.

3. Adınıza kayıtlı en az son 2 aya ait elektrik, telefon, su vs. gibi faturalarından herhangi birinin fotokopisi.

4. İpotek verilecek gayrimenkul için alınmış ekspertiz raporu.

5. İpotek gösterilecek gayrimenkulun tapu fotokopisi veya kat ittifakını gösterir belge.

Vakıfbank İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi ilgili faiz, masraf bilgileri ve bunlarla ilgili genel şartlar aşağıda yazıldığı gibidir.

vakıfbank iptek karşılığı kredisi www.bankabilgi.org

vakıfbank iptek karşılığı kredisi www.bankabilgi.org

Vakıfbank İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisine düzenli geliri olan herkes başvuruda bulunabilir ve unutulmaması gereken diğer bir husus ipotek verilecek gayrimenkulun ekspertiz raporunun yüzde 75 kadarını kredi kullandırılır. Çekilen kredi ister aylık taksitler halinde isterseniz 3 ayda bir de geri ödeme seçenekleri mevcuttur.

Sitemizde ayrıca İhtiyaç Kredisi Başvurusu kategorisinden Vakıfbak Kış Kredisi Başvurusu adlı makalemizi okuyabilir. Banka hakkında bilgi edinmenin yanında Kredi Notu kategorisinden kredi notu ile ilgili olarak yazmış olduğumuz makalelerimizi okuyabilir başvurularınızı ona göre yönlendirebilirsiniz.

 

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir