Menu

Şubeye Gitmeden Kredi Nasıl Alınır ?

2016 yılı ile birlikte bankalarda birçok yeniliğe imza attı şubeye gitmeden anında kredi vermek bankalar arasında hızla yayılıyor. Düşünsenize acil nakite ihtiyacınız var ve en fazla 5 dakika içinde başvurunuzu yapıyorsunuz bu süre zarfında başvuru sonuçlanıyor ve talep ettiğiniz miktar anında hesabınıza geçiyor. Tabi anında kredi kampanyalarında kredi limiti şimdilik 15.000 TL ile 30.000 TL arasında bankaya göre değişiyor. Şimdi gelelim Anında Kredi veren bankalara tabi unutulmaması gereken konu başvuruda bulunduğunuz bankanın müşterisi olmanız gerekiyor ancak karamsarlığa gerek yok tüm bankalara anında müşteri olabiliyorsunuz. İşte şubeye gitmeden anında kredi veren bankalar ;

1. Enpara.Com ; 

Finansbank’ın dijital bankacılık sistemi olan Enpara.com şubeye gitmeden kredi hizmetini başlatan ilk bankalardan biri Enpara.com hem kısa bir sürede başvurunuzu sonuçlandırıyor, hemde sizden sigorta kredi masrafı gibi masraflar talep etmiyor. Enpara.com anında krediye başvuruda bulunmak için aşağıda resime tıklayarak bilgilerinizi girmeniz yeterli.

Şubeye Gitmeden Kredi Nasıl Alınır ? www.bankabilgi.org

Şubeye Gitmeden Kredi Nasıl Alınır ? www.bankabilgi.org

2. Akbank Direkt Kredi ;

Şubeye gitmeden anında internetten başvuruda bulunarak kredi kullanabileceğiniz diğer bir banka da Akbank. Direkt Kredi olarak adlandırdığı anında kredi kampanyasına başvuruda bulunmak için aşağıdaki resime tıklamanız ve Akbank Bireysel Kredi Başvurusu adlı makalemizde yazdığımız adımları izleyerek hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

akbank bireysel kredi basvurusu www.bankabilgi.org

akbank bireysel kredi basvurusu www.bankabilgi.org

3. İş Bankası Anında Kredi 

Şubeye gitmeden anında kredi veren bankalardan biride Türkiye’nin en eski bankası olan İş Bankası, en fazla 15.000 TL ye kadar başvuruda bulunduğunuz krediniz anında hesabınızda Başvuruda bulunmak için yapmanız gereken Aşağıdaki resime tıklayarak gerekli bilgileri girip anında sonuç alıp paranızı kullanmak.

Şubeye Gitmeden Kredi Nasıl Alınır ? www.bankabilgi.org

Şubeye Gitmeden Kredi Nasıl Alınır ? www.bankabilgi.org

Tüm kredi ve kredi başvurularında en önemli konu ve kredinizin onaylanmasında en büyük etken kredi notunuzdur. Kredi notunuzu öğrenmek ve kredi notu ile ilgili tüm detayları Kredi Notu altındaki makalelerimizi okuyarak fikir edinebilirsiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir