Menu

Vakıfbank Kobiler için Yaz Kredisi

Vakıfbank ‘tan 2017 yılı için Kobilere özel Yaz Kredisi kampanyasını sizler için detaylı bir şekilde inceliyoruz. Bu makalemizde Yaz kredisi kampanyasının detaylı bilgilerini ve nasıl başvuru yapabileceğinizi detaylı bir şekilde anlatacağız. İlk olarak şunu belirtelim yaz kredisi kampanyası 100.000 TL limitine kadar ve 36 aya kadar vadeli kredi imkanı sunmaktadır. Eğer daha fazla miktara ihtiyacınız var ise hiç vaktinizi almayalım. Kampanya 31.08.2017 tarihine kadar geçerlidir.

Vakıfbank Yaz Kredisi

Bankanın kredi imkanı sağladığı küçük veya orta işletmelerden (Kobi) birisine sahipseniz ve 100.000 TL ‘ye kadar bir kredi ihtiyacınız var ise doğru yerdesiniz. 36 ay kadar taksitle böyle bir krediyi banka sizlere 2017 yazı içerisine sunuyor.  Ayrıca kredinizi geri ödeyebilmeniz için size hangisi uygunsa seçebileceğiniz 2 seçenek sunmaktadır.

Bunlardan birincisi her bankanın yaptığı gibi aylık eşit taksitli bir şekilde ödeme biçimidir. Eğer yok ben sezonumda değilim 3 ay boyunca iş yapamıyorum derseniz 3 aya kadar ödemesiz dönemli seçeneğini seçebiliyorsunuz. Böylece 3 ay boyunca taksit ödemeden işlerinizin bozuk olduğu dönemi atlatabiliyorsunuz.

Ayrıca kredi kullandığınız taktirde BusinessCard kullanarak yapacağınız ilk 5 bin liralık alışverişiniz için ekstrenizde 100 TL indirim kazanıyorsunuz. Şimdi gelelim bankanın paylaştığı kaynaklarda küçük yazı boyutuyla paylaştığı bilgileri analiz etmeye.

Vakıfbank Kobi Yaz Kredisi Başvurusu 2017

  1. Kredinin kullanılabilmesi için çapraz bankacılık ürünlerinin alınması zorunlu kılınıyor.  Eğer bu nedir derseniz hemen buraya tıklayıp google aramasından sonuçlara göz atabilirsiniz.
  2. Yazımızda 100.000 TL ‘ye ve 36 aya kadar vadeli demiştik ya bu oranlar piyasa koşullarına göre değiştirilebilir ibaresi yer almaktadır.
  3. Eğer şahıs firması olarak krediye başvurduysanız ve onaylandıysa hayat sigortası yaptırmanız zorunlu kılınmaktadır. Eğer karşı çıkarsanız kredinin %0.5 miktarını peşin komisyon olarak ödemeniz gerekmektedir.
  4. Yukarıda belirttiğimiz gibi 5.000 TL harcama yaptığınız vakit 100 TL ekstre indirimi kampayasına ait notlar bulunmaktadır. Harcamanızı 30.09.2017 tarihine kadar yapmalısınız. Eğer kartınızdan nakit çekim, iade veya puan kullanımı yaparsanız bu durumda ekstre indiriminden faydalanamazsınız.  Ayrıca cep telefonunuzdan 6635 ‘e KOBİ boşluk kart numaranızın son 6 hanesini göndermeniz gerekmektedir.

Vakıfbank Yaz Kredisi Başvurusu

Vakıfbank Yaz Kredisi Başvuru Formu 2017

Kredi için açıklamaları okuyup ben başvurmak istiyorum diyorsanız. Sizlere ilk tavsiyemiz eğer hesabınızın olduğu şube ile aranız iyi ise başvurunuzu şubede yapmanızdır. Eğer internetten başvuru yapmak istiyorsanız bankanın resmi web sayfasında sizler için hazırlanmış özel bir form bulunmaktadır. Hemen yukarıdaki başvuru formu görseline tıklayıp bağlantıyı açabilir ve formu doldurabilirsiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir