Menu

Ziraat Bankası Kampüs Kart

Ziraat Bankası tarafından üniversite öğrencilerine sunulan bildiğimiz bankamatik kartlarının bütün özelliklerini taşıyan aynı zamanda üniversite öğrencisi olduğunuza dair bir nevi elektronik cüzdan özelliğindeki Kampüs Kart sahibi olmak isteyenler için bir araştırma başlattık.

Bu yazımızda kart hakkında ulaşabildiğimiz bütün bilgileri sizlere aktaracağız. İlk olarak Kampüs Kart bir kredi kartı değil banka kartıdır bu konuyu açıklayalım istedik.

Ziraat Bankası Kampüs Kart Özellikleri

Ziraat Bankası Kampüs Kart Örneği1-) Kimlik Özelliği : Hemen sağ tarafta örnek fotoğrafta göreceğiniz üzere kartınızın ön yüzü okuduğunuz üniversitenin kurumsal kimliğine özel olarak tasarlanır ayrıca üzerinde fotoğrafınız ile beraber kimlik bilgilerinizi içerir. Okul içerisinde bulunan geçiş sistemlerine temassız bir şekilde kartınızı okutarak yetkinizin olduğu alanlara direk geçiş sağlayabilirsiniz.

2-) Banka Kartı Özelliği : Standart bankamatik kartlarında bulunan bütün özelliklere Kampüs Kart üzerinden erişebiliyorsunuz. Bankanın ATM ‘lerinden para yatırma ve çekme işlemlerinizi yapabileceğiniz gibi hesabınızda para olması durumunda alışverişlerinizi Kampüs Kart ile yapabilirisiniz. Ayrıca üniversite öğrencilerine özel bir kart olduğundan çok sayıda kampanyadan faydalanabiliyorsunuz.

3-) Elektronik Cüzdan Fonksiyonu : Banka kartı ve kimlik özelliğinin yanı sıra elektronik cüzdan kullanım kolaylığını ve güvenilirliğini Kampüs Kart sayesinde yaşayabilirsiniz. Alışverişlerinizi temassız yapabilme özelliğini size sunduğu için 50 TL ‘ye kadar olan alışverişlerinizi şifre girmenize ve zaman kaybı yaşamanıza gerek kalmaz.

4-) Para Yükleme Talimatı : Kampüs kartınıza normal Ziraat Bankası bankamatik kartı gibi ATM ‘lerden para yükleyebildiğiniz gibi otomatik talimat vererek kartınızda her zaman belirli bir miktarda para olmasını sağlayabilirsiniz. Örneğin kartınızın bakiyesinin 200 TL altına düşmemesini istiyorsanız otomatik talimat vererek para varsa Ziraat Bankası hesabınızda otomatik olarak kartınızın bakiyesini yükleyecektir.

Tavsiyemiz üzerinizde çok fazla nakit para dolaştıracağınıza bu ürün sayesinde paranız daha güvende olacaktır. Başvuru yapmak isterseniz okuduğunuz okulun içerisinde veya hemen yakınında bir Ziraat Bankası şubesinin olması gerekiyor oradan başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Eğer bankanın kredi kartlarına göz atmak isterseniz sizi Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu kategori sayfamıza davet ediyoruz. Öğrencilere Ziraat Bankası Kart Aidatı Olmayan Kredi Kartı isimli makalemizi tavsiye ederiz.

3 Yorum
  1. SABAH KAPLAN 9 Haziran 2016 / Cevapla
  2. mumine 4 Ağustos 2016 / Cevapla
  3. Hasan 12 Ekim 2016 / Cevapla

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir