Menu

Şekerbank SMS İle Kredi

Ülkemizin özel sermayeli bankalarından biri olan ve yaklaşık 63 Yıldır faaliyet gösteren Şekerbank, bankacılık sektöründe gün geçtikçe gelişerek ilerliyor. Kurulduğu ilk yıllarda ismi Türkiye Şeker Kooperatifi Bankası olan Şekerbank daha sonra Şekerbank adını alarak daha geniş kitlelere hitap etmeye başlamış ve etmeye de devam ediyor. Daha önceki makalelerimiz de Şekerbank’ın bireysel bankacılık ürünleri hakkında sizleri bilgilendirmiştik. Bu makalemiz de de sizlere Şekerbank’ın Sms İle Kredi Başvurusu adlı bireysel ihtiyaç kredisi hakkında bilgiler vereceğiz. İşte bir sms ile kolayca başvuruda bulunabileceğiniz Şekerbank Sms İle Kredi Başvurusu detayları;

Şekerbank Sms İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır ? 

Şekerbank Sms İle Kredi Başvurusu www.bankabilgi.org

Şekerbank Sms İle Kredi Başvurusu www.bankabilgi.org

Teknolojinin her geçen gün daha da geliştiği günümüzde hayatımızda kolaylıklarda buna paralel olarak genişliyor. Çok değil bundan 10 -15 yıl öncesinde kredi başvurusu için günlerce evrak hazırlar 4-5 defa şubeye gider 10 gün civarlarında da kredi başvurumuzun sonucunu beklerdik bu da yetmez gibi 2 de kefil gerekiyordu. Ancak günümüzde tüm ihtiyaçlarımız için kredi başvurusu yapmak için cep telefonumuzda bir mesaj atmamız yetiyor. Şekerbank Sms İle Kredi Başvurusu kampanyası da kolayca başvurabileceğiniz istediğiniz gibi bir kampanya.

Şekerbank Sms İle Kredi Başvurusu yapmak için yapmanız gereken cep telefonunuzun mesaj bölümüne aşağıda belirtildiği gibi yazarak 1953 e gönderiyorsunuz ve başvurunuzun sonucu kısa bir sürede cep telefonunuza sms olarak geliyor.

Şekerbank Sms İle Kredi Başvurusuna başvurmak için   KREDİ yazıp bir boşluk bırakıyoruz T.C. KİMLİK numaranızı yazıp 1953 e göndermeniz yeterli. Örnek ”KREDİ 12345678910” şeklinde yazıyoruz.

Şekerbank Sms İle Kredi Başvurunuz onaylanırsa örnek ödeme tablosu ve maliyet tablosu aşağıdaki gibi olacaktır.

Şekerbank Sms İle Kredi Başvurusu www.bankabilgi.org

Şekerbank Sms İle Kredi Başvurusu www.bankabilgi.org

Ancak yukarıdaki belirtilen maliyete ek olarak sigorta ücreti de eklenecektir. Kredi kullanan herkese tercih edilen vade süresince hayat sigortası yapılacak ve yapılan bu sigorta kredi kullanan kişinin yaş ve fiziki özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Sitemizde ayrıca Bankalar Hakkında kategorisinden Şekerbank Hakkında Bilgi isimli makalemizi okuyarak Şekerbank hakkında tüm bilgilere ulaşabilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Öte yandan İhtiyaç Kredisi Başvurusu kategorisinde Şekerbank İhtiyaç Kredisi adlı makalemizi okuyarak Şekerbank’ın diğer bireysel kredi ürünleri hakkında bilgi edinip başvuruda bulunabilirsiniz. Kredi kartı ihtiyacınız var ise Kredi Kartı Başvurusu kategorisinde Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu adlı makalemizi okuyarak Şekerbank kredi kartları hakkında detaylı inceleme yapabilir başvuruda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir