Menu

Aktif Bank Ptt’den Emekli Kredisi

Türkiye’de yeni tanınmaya başlanan ve özel sermayeli bankalar arasında büyük sermayeye sahip bankalardan biri olan Aktif Bank bankacılık sektörüne çok hızlı girdi. Sektöre hızlı giren Aktif Bank yaptığı kredi kampanyaları ile de bunu kanıtlıyor. Bu makalemizde sizlere Aktif Bank’ın kredi kampanyalarından biri olan Aktif Bank Ptt’den Emekli Kredisi kampanyası hakkında bilgiler verip nasıl başvurulacağı konusunda yardımcı olacak çalışma hazırladık.

Bankacılık sektöründe yeni olan ve pek tanınmayan Aktif Bank kısa süre içinde yaptığı bankacılık kampanyaları ile birlikte Türkiye’nin sayılı bankalarından biri haline gelmesi kimseyi şaşırtmaz. İşte bu kredi kampanyalarından biri olan Aktif Bank Ptt’den Emekli Kredisi emekli vatandaşlar için hazırlanmış koşulsuz ve kefilsiz verilen, Ptt şubelerinden kolayca başvurup kolayca alınabilen bir kredi olmasıyla dikkat çekiyor.

Aktif Bank Ptt’den Emekli Kredisine Nasıl Başvurulur

Aktif Bank Ptt’den Emekli Kredisine başvuruda bulunmak çok ama çok kolay, bildiğimiz üzere emekli vatadaşlar kredi çekebilmek için maaşlarını ptt den maaş aldıkları bankaya taşımak zorunda kalıyordu, Aktif Bank bu duruma son verecek bir kampanyası olan Aktif Bank Ptt’den Emekli Kredisinde maaşınızı ptt den çekmeye devam ediyorsunuz yani maaşını taşımanıza gerek yok, başvuruda bulunmak için size en yakın Ptt şubesine ya da maaşınızı çektiğiniz Ptt şubesine giderek tarafınıza verilecek Aktif Bank kredi başvurusu formunu doldurmak ve anında Ptt’den başvuru yaptığınız miktarda paranızı nakit olarak almak. Aktif Bank Ptt’den Emekli Kredisinde 40.000 TL ye kadar kredi kullanabilir ve 36 aya varan vadelerle bankaya uğramadan Ptt ye ödeme yapabilirsiniz.

Aktif Bank Ptt’den Emekli Kredisi 20.000 TL için 36 ay vade hesaplamasının taksit tutarları aşağıdaki resimden görebilirsiniz.

Aktif Bank Ptt'den Emekli Kredisi www.bankabilgi.org

Aktif Bank Ptt’den Emekli Kredisi www.bankabilgi.org

Aktif Bank Ptt’den Emekliye Kredi kampanyasının aylık ve yıllık maliyet oranları aşağıdaki tabloda gösterilmiştir.

Aktif Bank Ptt'den Emekli Kredisi www.bankabilgi.org

Aktif Bank Ptt’den Emekli Kredisi www.bankabilgi.org

Yukarıda da belirtildiği gibi Aktif Bank Ptt’den Emekliye Kredi kampanyasına başvuruda bulunmak çok ama çok kolay sadece maaşınızı çektiğiniz ya da size en yakın Ptt şubesine giderek kimliğinizle beraber başvuruda bulunarak kredinizi kullanmak.

Sitemizde ayrıca Bankalar Hakkında kategorisinden Aktif Bank hakkındaki bilgilerin bulunduğu makalemizi inceleyerek Aktif Bank hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir