Menu

Vodafone Kredi Notu Sorgulama Ücretsiz

Öncelikle sitemize hoş geldiniz. Sitemizde Kredi Notu Sorgulaması Nasıl Yapılır isimli yazımızda kısaca bahsettiğimiz bilgiyi daha detaylı bir şekilde anlatmaya karar verdik.

Bildiğiniz üzere kredi notu findeks üzerinden sorgulanmaktadır ve ücretlidir. Lakin çok sayıda büyük firmanın findeks kurumsal hesabı bulunuyor ve müşterilerinin kredi notunu hızlı bir şekilde 1 dakika sürmeden sorgulayabiliyorlar.

Kredi Notu Nedir isimli makalemizde anlattığımız üzere artık finansal ödeme gücünüz ile doğrudan alakalı olan her firma ve banka kredi notunu dikkate alıyor. Faturanıza ek olarak sizlere cep telefonu veren Vodafone gibi markalar bu yüzden findeks kurumsal müşterisi durumunda.

Vodafone Kredi Notu Sorgulama

Tabi bunun için vodafone müşterisi olmanız gerekiyor. Eğer öyle değilseniz Vodafone çalışanlarından birisini kafalamanız ve muhabbeti ilerletmeniz gerekiyor.

Bu şartlar altında notunuzu 1 dakika bile sürmeyecek şekilde sorgulatabilir ve not durumunuzu öğrenebilirsiniz. Hatta elemanla aranız iyiyse notunuzun neden düştüğünü oradan bakıp size söyleyebilir.

Vodafone Kredi Notu Nasıl Sorgulanır ?

Ücretsiz Vodafone Kredi Notu Sorgulama

Size en yakın Vodafone yetkili bayisine gitmelisiniz. Bayiye gidince gözünüze fiyatı yüksek bir cep telefonu kestirin ve cep telefonunu tarifenize ek olarak satın almayı düşündüğünüzü bildirin.

Ben geçen sene şehir dışında bir firmada çalışırken şirkette çalışanlara telefon almak istediğini söyleyince hemen kredi notunu sorgulamışlardı. Kurumsal hesapları olduğundan sorgulama limitleri yok istedikleri kadar kişinin notunu sorgulayabilirler.

Hemen almak istediğiniz telefona istinaden çalışan kişi T.C. kimlik numaranız ile kredi notunuzu sorgulayacaktır. Eğer notunuz uygunsa telefonu alabilirsiniz diyecektir. Siz uygun olsada olmasada notunuzun ne durumda olduğunu sorabilirsiniz.

Gittiğiniz Vodafone bayisinin kalabalık olmamasına özen gösterirseniz çalışan arkadaş sizinle ilgilenecektir. Notunuzun durumunu, düşükse neden düştüğünü ekrana bakıp size söyleyebilir. Ama şube kalabalıksa fazla birşey beklemeyin diğer müşterilere yardımcı olabilmek amacıyla sizi geçiştirebilirler.

Gittiğiniz Vodafone şubesinin firmanın kendi şubesi olmasına özen göstermelisiniz. Vodafone kişilere bayilik verebiliyor eğer bayi ise findeks hesapları olmayabilir. Bu yüzden büyük şubelere gitmenizde fayda var.

Aynı şekilde diğer operatörler aracılığı ile notunuzu öğrenebilirsiniz. Ben Vodafone ‘un notu sorguladığına şahit olduğum için paylaşmak istedim. Diğerleri farklı sistemler kullanıyor olabilirler.

Ayrıca yukarıda yer alan butona tıkladığınızda bütün kredi notu makalelerimizi görüntüleyebilirsiniz. Aklınıza takılan sorularınızı konu altından yorum yaparak sorabilirsiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir