Menu

Komisyonla Kredi Verenler Sitemden Uzak Durun !

Merhabalar, elimden geldiğince burada kredi notu ve bankalar ile ilgili olan problemlerinizi çözmek için fırsat buldukça makale yazıyorum. Bunu yapar iken kimse zarar görsün istemediğim için Komisyon ile nasıl yüksek oranlarda kredi veriliyor ? isimli bir makale yazarak sistemin işleyişini aktardım ve reklam vermek isteyen olmasına rağmen kabul etmeyip almadım. Israrla sayfamıza yorum yapılıyor ve bu komisyoncular sahte yorumlar ile kendilerini övmeye çalışıp telefon numaralarını ve iletişim bilgilerini paylaşmaya çalışıyorlar.

Ben bu siteyi kimse zarar görmesin aksine bildiklerimi aktarayım, faydalı birşeyler yapayım diye açtım. Kimse kusura bakmasın ve ısrarla telefon numaralarını v.s. paylaşmaya çalışmasınlar. Zaten illa kullanmak isteyenler google aracılığı ile komisyoncuları bulabiliyorlar ben böyle birşeye aracı olmak istemiyorum ve olmayacağım.

Makalemde anlattığım sisteme birde yenisi eklendi, adamlar kredi isteyenlerin üzerine firma açıp ciro göstermek için fatura kesiyorlar ve paraya ihtiyacı olan adamdan hem komisyon alıyorlar hemde firma üzerinden vergi borçları yıkıyorlar. Yazıktır günahtır, değerli takipçilerimizin komisyonculardan uzak durmalarını tavsiye ediyorum ve yapılan yorumları onaylamıyorum. Her panele girdiğimde 30 küsür yorumunuzu incelemekten bıktım. Yardım isteyip soru soranlara vakit ayıramıyorum.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir