Menu

Facebook İddia Kahinleri Gerçek Mi ?

Son aylarda giderek Facebook gibi sosyal ağlarda iddia tahminleri hakkında sağlam tüyolar aldığını iddia eden kişiler giderek artmakta bu durum ile ilgili olarak bizde görüşlerimizi bildirmek ve dolandırılmanızı önlemek isteriz.

Sosyal medyada çok sayıda kişi maçlar ile ilgili olarak sağlam tüyolar aldıklarını veya tahminlerinin hep doğru çıktığını beyan ediyorlar. Hatta kupon fotoğrafları ve para fotoğrafları yayınlıyorlar ve insanlardan maç tahminleri için para ödemelerini istiyorlar.

Çok sayıda insanımız bu tarz kişilere kanıp hem kendilerine para ödüyorlar hem verdikleri tahmine dayanarak kupon yapıp tekrardan para yatırmış oluyorlar. Peki bu tarz kişiler ne kadar güvenilir ?

Sağlam bir kafa ile düşünmek gerekir ise benim elimde sağlam bir tüyo olsa 3-5 liraya onu satmak yerine malımı mülkümü kupon yapar paramı katlarım. Çok sağlam tüyoları olan veya maç sonucunu kahin gibi bilen birisi olsanız siz facebook hesabı, grup veya sayfa açıp insanlar ile uğraşır 3-5 lira peşine mi düşersiniz ?

İddia Tahmincileri Gerçek Mi ?

İşin özü tam olarak budur mantıklı olarak düşündüğünüz zaman zaten bu kişilerin gereksiz vaatler ile sizleri kandırdığını anlayabilirsiniz. Şimdi birileri çıkıp kardeşim bana verilen maçlar tuttu diyebilirsiniz. Her zaman böyle bir ihtimal var zaten kendinizde kupon yapsanız bu iş tecrübe ve şans işidir. Tecrübe satın alıyorum diyorsanız internet sitelerinde ücretsiz maç tahmini yapan çok sayıda kişi bulunuyor. Boşuna emeklerinizi ve paralarınızı bu tarz insanlara kaptırmanıza gerek yok.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir