Menu

Cepteteb Müşterisi Nasıl Olunur ?

Cepteteb Nedir ? 

Ülkemizde dijital bankacılığın örneklerinden biri olan Cepteteb Türk Ekonomi Bankasının sunmuş olduğu bir şubesiz bankacılık kanalıdır. Cepteten şube kullanmadığı için masrafları da son derece düşüktür ve haliyle sizlere birçok bankacılık işleminde masrafsız işlemler sağlar. Bunun yanında bankacılık sektöründe sizlere artı fırsatlar sunarak bir hayli cazip hale geldiğini söyleyebiliriz.

Cepteteb ile bireysel bankacılık işlemlerini şubeden hizmet veren bütün bankalarda olduğu gibi kolayca yapabiliyorsunuz üstelik tamamen masrafsız. Örnek verecek olursak Cepteteb hesabı için hesap işletim ücreti vermiyorsunuz ya da havale ve eft işlemlerinizi ücretsiz yapabiliyorsunuz, bir diğer fırsat ise yüksek faizli mevduat hesabı üstelik paranızı istediğiniz zaman istediğiniz miktarda kullanabilir.

Nasıl Cepteteb Müşterisi Olunur ?

Cepteteb de bir hesap açtırmak ve bu sayede Cepteteb müşterisi olmak Cepteteb i kullanmak kadar kolay bu adımda sizlere Cepteteb de nasıl hesap açılır ve nasıl müşteri olunur konusunda detaylı bilgi vereceğiz. Öncelikle aşağıdaki resme tıklayarak başvuru ekranına ulaşabiliriz.

cepteteb1

 

Yukarıda belirtilen resme tıklayarak ulaşmış olduğumuz sayfadan 6 adımda kolayca Cepteteb müşterisi olabilir ve sizlere sağlamış olduğu kolaylıklardan faydalanmaya başlayabilirsiniz. Bu 6 Adımdan bahsedecek olursak

1. Kişisel Bilgiler : Bu adımdan TC kimlik numaraıız cep telefon numaramız gibi kişisel bilgilerinizi giriyorsunuz.

2. Kimlik Bilgileri Doğrulama : Bu adımda adından da anlaşıldığı gibi sizden bilgilerinizin teyidini isteyevektir.

3. Çalışma Bilgileri : Ne tür bir işte çalıştığınız ne kadar süredir çalıştığınız gibi iş bilgilerinizi bu adımda gireceksiniz.

4. Ziyaret Ve İletişim Bilgileri : Cepteteb başvuruda bulunduğunuzda Cepteteb müşteri temsilcisi tarafından evinizde, işyerinizde ya da sizin belirlediğiniz bir yerde görüşme sağlarsınız bu adımda da sizden adres bilgileriniz ve randevu bilgileriniz istenmektedir.

5. Özet : Bu adımda da girmiş olduğunuz bilgilerinizin bir özeti karşınıza gelir kontrol edip düzeltebilirsiniz.

6. Sonuç : Adından da anlaşıldığı gibi işlemin bittiğini gösterir bir ekrandır. Bu adımdan sonra Cepteteb Müşteri temsilcisi sizi arayacak ve sizden görüşme yeri ve randevu talep edecektir. 

Belirtiğini gün ve adreste ziyaret edileceksiniz ve kısa bir kaç işlemden sonra kartınızı alıp Cepteteb li olarak işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Dijital bankacılığın ülkemizde faaliyet gösteren bir diğer örneği olan Enpara.com hakkında da sitemizde bulunan Enpara.Com Hesabı Nasıl Açılır adlı makalemizi inceleyerek Enpara.com hakkındada detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir