Menu

Havale ve EFT Masrafı Almayan Bankalar

Son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte hayatımızın bir çok kısmında kolaylık sağlanmış durumda sağlanan bu kolaylıklardan bankacılık sektörü de nasibini almış durumda bu makalemizde sizlere hem bilgisayarınız da bankaların internet şubesi üzerinde hemde bankaların mobil şubeleri üzerinden hızlı bir şekilde nasıl ücretsiz havale ve eft yapılır ve ücretsiz havale ve eft hizmeti veren bankalar hangileridir konusunda sizlere detaylı yok gösterecek bilgiler vereceğiz.

Çok değil bundan 15 yıl önce bankacılık sektöründe yapılan işlemler bir hayli bürokrasi istiyor idi ancak teknolojinin hergün yenilenerek gelişmesi ve internetin insan hayatına girmesi ile birlikte bankacılık işlemleri hem çok daha hızlandı ve daha da kolay bir hale geldi. Şimdi 5-10 saniye içerisinde havale veya eft işlemimizi yapıyoruz ve havale anında karşı hesaba geçerken, eft ise yapılan miktara göre 2 ile 15 dakika arasında bir sürede karşı hesaba geçmektedir.

İnternet ve mobil şubeden yapılan transfer işlemlerinde bankalar havale işlemlerinden 1 ile 2 TL arasında bir ücret alırken, eft işlemlerinden ise 2 TL ile 5 TL arasında bir rakam masraf olarak alınmaktadır. Alınan bu masraf bedelleri bankalar göre değişmektedir. Ancak bazı banka kuruluşları şubesiz bankacılık hizmeti vererek havale ve eft gibi birçok hizmeti ücretsiz olarak sizlerin hizmetine sunuyor. İşte havale ve eft masrafı almayan bankalar ;

1. Enpara.Com’da Tün Bankacılık İşlemleri Ücretsiz

2016 Havale ve Eft Ücreti Almayan Bankalar www.bankabilgi.org

2016 Havale ve Eft Ücreti Almayan Bankalar www.bankabilgi.org

Finansban’ın bir şubesiz bankacılık kuruluşu olan Enpara.com müşterilerine bankacılık sektöründe bir çok alanda çok cazip fırsatlar sunuyor. Bunlara örnek verecek olursak;

  • Ücretsiz havale işlemleri,
  • Ücretsiz eft işlemi ve ücretsiz kredi kartı ödemesi,
  • Başka banka atmlerinden masrafsız para çekebilme,
  • Yüksek faizli ve paranızı herzaman kullanabileceğiniz mevduat hesabı,
  • Ücretsiz olarak tüm faturalarınızı anında ödeyebilme ve Faturasız cep telefonu hatlarına TL yükleme,
  • Şubeye gitmeden anında kredi kullanabilme,
  • Bankamatikten günlük 7500 TL ye kadar para çekebilme ve 19.000 TL ye kadar ücretsi para yatırabilme vs.

Yukarıdada belirtildiği gibi Enpara.com üzerinden tüm havale ve eft işlemlerinizi ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Enpara.com da hesap açmak ve müşteri oalarka hemen kullanmaya başlamak için Enpara.com Hesabı Nasıl Açılır adlı makalemizi okuyarak hemen müşteri olabilirsiniz. Unutmadan belirtelim Enpara.com da hiçbir şekilde hesap kullanım ücreti yok.

2. Cepteteb İle Ücretsiz Bankacılık İşlemleri

cepteteb

TEB ( Türk Ekonomi Bankası)’in şubesiz bankacılık işlemi olan Cepteteb’de müşterilerine Enpara.com un sunmuş olduğu tüm imkanları sunuyor. Yani Cepteteb ile havale ve eft gibi tüm bankacılık işlemlerini tek tıkla çok kısa ve kolay bir şekilde ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Üstelik Cepteteb müşterisi olmak da çok kolay Cepteteb Müşterisi Nasıl Olunur adlı makalemizi okuyarak sizde kolay bir şekilde Cepteteb müşterisi olabilirsiniz.

Ayrıca herhangi bir kredi ihtiyacınız var ise sitemizde bulunan İhtiyaç Kredisi Başvurusu kategorisinden sizler için hazırlamış olduğumuz bütün bankalara ait ihtiyaç kredisi kampanyalarını inceleyerek kendinize uygun kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca sitemizde ihtiyaç kredisi kullanımında kilit konu olan Kredi Notu kategorisinden kredi notları ile ilgili yazmış olduğumuz makaleleri okuyarak fikir edinebilir ve kolayca kredi kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir