Menu

Şekerbank Üreten Kart Kredi Kartı

Şekerbank hakkında bilgi sayfamızı açtığımız zaman ve önceki kredi kartı incelemelerimizde bankanın Pancar üreticilerine destek için açıldığından bahsetmiştik. Bir önce ki yazımızda Hasat Kart ile çiftçilere verilen önemden bahsettik. Bu sefer esnaf ve küçük işletmelerin rahatlaması amacı ile tasarlanan Üreten Kart ürününü inceliyoruz.

Banka Üreten Kart ürününü esnafların sıkıntılarına çözüm getirmesi amacı ile tasarladığı için sorunlarınızı çözebileceğini düşünüyoruz. Hazırsanız hemen özelliklerinden ve diğer detaylarından bahsedelim. Lakin esnaf veya küçük işletme değilseniz üzülmeyin bankanın başka ürünleri de mevcut.

Şekerbank Üreten Kart

Şekerbank Üreten Kart Kredi Kartı

Öncelikle Üreten Kart hem banka kartı hem kredi kartı özelliklerinin birleşimi ile oluşturulmuştur. Banka hesabınıza ATM ‘lerden para yatırma ve çekme işlemlerinizi de bu kart ile gerçekleştirebiliyorsunuz. Böylece herşeyi tek hesap üzerinden yönetebiliyorsunuz.

Bu özellik sayesinde bir yerde alışveriş yaparken kasiyer size banka kart üzerinden mi yoksa şirket hesabınız yani kredi kartınız üzerinden mi alışveriş yapmak istediğinizi soracaktır. Böylece işletmenizin harcamalarını ve kendi harcamalarınızı kolay bir şekilde ayırabilirsiniz.

Esnafların ne zaman paraya ihtiyaç duyacağı belli olmadığından ATM ‘ler üzerinden 7 gün 24 saat taksitli ticari kredi talebinde bulunabiliyorsunuz. Talebiniz onaylandığında para hesabınıza geçeceğindne işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Esnaf ve küçük işletmelere verildiğinden kredi başvurularınız çok hızlı işleme alınacaktır.

Business kart yani kredi kartı özelliğini kullanıp işletmenizin otel, akaryakıt, ofis malzemeleri, seyehat gibi tüm harcamalarını yapabilirsiniz. Şirketinizde çalışan pazarlamacılar için kart talebinde bulunup yetkili çalışanlarınızın harcamalarını Üreten Kart ile yapmalarını sağlayabilirsiniz. Böylece nakit sıkıntınız olduğu zamanlarda işletmenizin işleri aksamayacağı gibi ekstreden kolay bir şekilde kartın harcamalarını takip edebilirsiniz.

Ayrıca şirket çalışanlarınıza vereceğiniz kartın limitini belirleyebilir ve aşırı harcama yapmalarını önleyebilirsiniz. Eğer sürekli şehirler arası çalışanlarınızı gönderiyorsanız bu özelliğin kıymetini bilirsiniz.

Ekstradan kredili mevcuat hesabı açtırıp kartınıza tanımladığınız zaman acil bir nakit ihtiyacınızda limitleriniz tükenince bu hesaptan ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Üreten Kart içerisinde bulunan Üreten Taksitli Ticari kredi ürününü sadece işletmenizi temsil eden yetkili kişinin kullanabildiği kredi ürünü olup kartınıza tanımladığınız zaman şubeye gitmeden Şekerbank ATM’leri üzerinden istediğiniz zaman gerçekleştirebilirsiniz.

Ticari kredi olduğundan dolayı bankanın mesai saatlerinde başvurunuzu yaparsanız hızlı bir şekilde değerlendirilecek ve tarafınıza sonucunu banka kısa mesaj olarak gönderecektir. Ayrıca normalde ATM ‘lerden para çekme limiti çok düşüktür. Lakin Üreten Kart ile daha fazla günlük para çekme limitine sahip olabilirsiniz.

Ayrıca SGK ödemeleri, sms para, teminat mektubu ve çek defteri takibi gibi çok sayıda hizmeti Üreten Kart sayesinde hızlı bir şekilde alabilirsiniz ve takibini yapabilirsiniz.

Şekerbank Üreten Kart Başvurusu

Bu çok cazip kredi kartına sahip olmak için esnaf veya küçük işletme sahibi olmanız gerektiğini tekrardan hatırlatalım. Kart ile aklınıza takılan her soruyu ve detaylı bilgiyi 444 00 29 telefonu istediğiniz zaman arayıp alabilirsiniz.

Başvuruyu size en yakın Şekerbank şubesinden müşteri temsilcinisi ile görüşüp yapabilirsiniz. Size en yakın şubeyi bulmak için yukarıda yer alan butona tıklayabilirsiniz. Sitemizde daha önce Şekerbank Hasat Kart ve ŞekerBank Bonus Kredi Kartı ürünlerini inceledik esnaf değilseniz ürünleri incelemenizi tavsiye ederiz. Ayrıca yeni incelemelerimizi Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu kategorimizde yayımlayacağımızı bildiririz.

Üreten Kart Oylayın
  • Esnafa Hızlı Kredi
  • Esnek Limitler
  • Hızlı Ek Kart
  • Ödeme Kolaylığı
  • Kolay Takip
5

Özet

Bir esnafın ve küçük işletmenin bütün sıkıntılarını yakından takip eden Şekerbank ‘ın oluşturduğu Üreten Kart ürünü hakkında sizde fikirlerinizi hemen aşağıda yer alan 5 yıldız üzerinden oy vererek gösterebilirsiniz.

Sending
User Review
5 (1 vote)

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir