Menu

Yorumlara Geç Cevap Gelmesi Hakkında

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz, uzun süredir real bir işte çalışmanın verdiği yoğunluk nedeni ile sitemizde sizler için yeni ve faydalı olabilecek makaleler paylaşamadık lakin yinede yorum yaparak sorduğunuz soruları elimizden geldiğince cevaplamaya özen gösteriyoruz. İnternet nakil işlemimizin 1 aylık gecikmeden sonra çözülmesi ile birlikte sorulan soruları yanıtlamaya başladık lakin görüyoruz ki gecikmeler bazı takipçilerimizi üzmüş durumda bizde sorunun sadece bizden kaynaklanmadığını belirtmek üzere bu bilgilendirme yazısını yazmaya karar verdik.

Bugün siteye giriş yaptığımız zaman bizi bekleyen 29.000 yorumun olduğunu gördük tabi bunun büyük bir kısmı internet üzerinde dolaşan botlar tarafından yapılan spam yorumlar olduğunu belirtelim. Bunları engelleyebilecek çok saydaı eklenti ve araç bulunuyor lakin bu eklentiler bazen ziyaretçilerimizin yapmış olduğu yorumları da kara listeye alabildiği için bunları kullanmayı tercih etmiyoruz.

Yorumlara Geç Cevap Gelmesi Hakkında

Özenli bir şekilde en kısa sürede bütün yorumları tek tek okuyup elimizden geldiğince hızlı bir şekilde cevap vermeye çalışacağız. Bu süre boyunca sorularınıza geç cevap gelmesinden ötürü sizlerden özür diliyoruz ve durumu anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz. Sitemize ilgi gösteren herkese şimdiden teşekkür ederiz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir