Menu

Maximum Kredi Kartları İncelemeleri ve Başvurusu

Televizyon kanallarında sık sık reklamlarını gördüğünüz, alış veriş mağazalarında ve internet üzerinden yapılan alışverişlerde bol bol taksit seçeneği sunulduğuna şahit olduğunuz bir Maximum kredi kartınız hala yoksa bu incelememizi okuduktan sonra ona nasıl kolay bir şekilde sahip olacağınızı öğrenebilirsiniz. Sayfamızda Maximum kredi kartına nasıl başvuru yapabileceğinizi, kart modellerini ve işlevlerini sizlere detaylı olarak aktaracağız. Kendinize en uygun olan kartı seçmeniz ileride herhangi bir sorun yaşamamanız anlamına gelmektedir.

Maximum Kredi Kartları ve Özellikleri

Türkiye İş Bankası Maximum Kredi Kartı Başvuru ve İncelemesi

Türkiye İş Bankası bu kredi kartını müşterilerine sunmadan önce ayrı ayrı ihtiyaçlara göre özel olarak farklı modellerini tasarlayıp müşterilerinin maksimum fayda sağlamalarını ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek olan modeli seçmelerini planlamış olup bu doğrultuda çok sayıda kart modeli ortaya çıkmıştır. Bu kart modellerinin ilk olarak isimlerini bir listeleyelim.

  1. Maximum Kart
  2. Maximum Gold Kart
  3. Maximum Platinum Kart
  4. Maximum Aidatsız Kart
  5. Maximum Tema Kart
  6. Maximum Genç Kart

Olmak üzere bu kredi kartının 6 farklı modeli mevcuttur. İsimlerinin benzer olmaları sizleri yanıltmasın her birinin bir birinden farklı amaçları ve işlevleri bulunuyor gelin bu işlevleri sizin için detaylandıralım.

Maximum Kart İncelemesi

Maksimum Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır ?Maximum kredi kartı ailesinin en sade modeli olup her kesimden her işten insanlar bu kartı kullanabilirler. Ülkemiz genelinde toplam üye iş yeri sayısı 200.000 ‘in üzerinde olduğu bilinmektedir. Bu üye iş yerlerinin sayısının fazla olmasının size en büyük avantajı ekstradan taksit seçenekleri ve kazanacağınız MaxiPuan sayesinde bedava alışverişler yapabiliyor olmanızdır. Bu nedenle Türkiye İş Bankası gibi büyük bir bankanın kredi kartı oldukça popüler durumdadır. Bunun yanı sıra bu kredi kartı ile ülkemiz içerisinde yaygın bir şekilde yer alan VISA-MasterCard-Troy gibi amblemleri taşıyan her yerden alışverişinizi yapabildiğiniz gibi bunun yanı sıra yurt dışında VISA-Mastercard-Discover-Diner’s Club amblemlerini taşıyan yerlerde alışverişinizi yapabiliyorsunuz ve bu alışverişlerinizden Maxipuan kazanabiliyorsunuz.

Tabi olmazsa olmaz diğer avantajına değinecek olur isek buda kredi kartınızdan istediğiniz zaman saat veya gün fark etmeden taksitli nakit avans çekebilme imkanıdır. Herhangi bir acil paraya ihtiyacınız olduğu zaman dışarıdan borç istemek yada bankalara kredi başvurusunda bulunmak yerine kredi kartınızdan nakit avans kullanabiliyorsunuz. 12 aya kadar taksit seçenekleri ile acil ihtiyaçlarınızda kullanabilirsiniz. Maximum kredi kartınızı bir bankamatik kartı olarak kullanabiliyorsunuz böylece dilediğiniz ATM ‘den kartınız ile hesabınıza erişebiliyor para çekme ve yatırma gibi çok sayıda işlemi rahatça yapabiliyorsunuz.

Maximum Gold Kart İncelemesi

Maximum Gold Kart İncelemesiMaximum kart ile bahsetmiş olduğumuz bütün özelliklere sahiptir ekstra olarak ise yurt dışında yapacağınız alışverişler için sizlere daha fazla avantaj sağlamaktadır. Bunun yanı sıra araç çekme, kurtarma tarzında ekstradan hizmetlerden yararlanma imkanını sunmaktadır. Bunun yanı sıra evinizin tesisatında bir sorun olduğunda, elektriğinde bir sorun olduğunda sizlere yardımcı olmaktadır.  Bu tarzda çok sayıda hizmeti barındırıyor ancak her birinin kendisine özel şartları ve koşulları olduğundan her birini buraya uzun uzun yazmak yerine nasıl ulaşacağınıza dair bir kaynak bırakmayı daha uygun bulduk. Böylece banka herhangi bir değişiklik yaptığı zaman resmi sitesinden daha güncel bilgileri alabilirsiniz.

Ben detaylarını öğrenmek istiyorum diyorsanız hemen https://www.maximum.com.tr/TR/kartlar/maximum-gold-kart/Sayfalar/maximum-gold-kart.aspx bağlantıdan resmi sitesinden bütün detayları okuyabilirsiniz. Ancak belirtmek istediğimiz bir husus var oda 3 grup halinde bilgilerin aktarıldığıdır. Kart özellikleri, ek hizmetler ve sigortalar olmak üzere 3 adet sekmenin bulunduğunun bilgisini verelim.

Maximum Platinum Kart İncelemesi

Maximum Platinum Kart İncelemesiEn başta kısa bir şekilde özetlediğimiz maximum kredi kartının bütün avantajlarına sahip olan bir kart modelidir. Bunun ekstradan çıkartılmış olmasının elbette bir çok nedeni var. Platinum kart sayesinde çok sayıda ayrıcalığa sahip olduğunuzu belirtmemizde fayda var. Bunlardan kısa bir şekilde bahsetmek ve özetlemek gerekirse birkaç tane avantajı değerlendirelim. Mesela aracınızı muayene ettirmeniz gerektiğinde Platinum kartınız varsa sizin için çok sayıda avantaj sunuluyor. Sizin gerekli bilgileri temin etmeniz durumunda çok kısa sürede muayene yapılıyor ve bunun için özel bir ücretlendirmesi bulunuyor.

Bir başka örnekle devam edelim herhangi bir hastalığınızın olması durumunda araç kullanamayacak duruma gelirseniz sizin için aracınızı kullanacak bir şöför tahsis edilmektedir. Aracı kullanacak olan kişiye herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz ancak yolculuk masrafları yakıt, geçiş ücretleri gibisinden masraflar size ait oluyor. Bir diğer örnek ise herhangi bir hastalığınızdan ötürü hastahaneye gittiğiniz zaman doktorunuzun düzenleyeceği rapora göre evinize en iyi şartlarda ulaştırılmanızı ve bunun masraflarını karşılamaktadır. Bu tarzda daha yüzlerce cazip avantajları ve bunların koşulları bulunmaktadır. Tüm detayları https://www.maximum.com.tr/TR/kartlar/maximum-platinum-kart/Sayfalar/maximum-platinum-kart.aspx#tab2 güvenilir bir şekilde resmi sitesinden öğrenebilirsiniz.

Maximum Aidatsız Kart İncelemesi

Maximum Aidatsız Kart İncelemesiYukarıda listede gördükten sonra en çok merak ettiğiniz kart modelinin bu olduğunu biliyoruz ancak sıralamaya göre gittiğimiz için en başta sizlere bu kartın bilgilerini aktarmadık. İsminden de anlayabileceğiniz üzere günümüzde insanların çok sorun ettiği kredi kartı aidatı ücretinin olmadığı bir kart modelidir. Maximum kartın sunmuş olduğu hemen hemen bütün ayrıcalıklardan ve avantajlardan faydalanabiliyorsunuz. Nelerin avantaj olarak eklendiğini belirtmekten ziyade nelerden faydalanamayacağınızı belirtmemiz daha uygun olacaktır. Bu nedenle hemen listelemeye başlıyoruz.

Mesela indirim uygulamaları ile kampanyalarından yararlanamıyorsunuz. Hediye ürünlerde yapılan kampanyalara dahil olmuyorsunuz. İlave olarak kazanılan MaxiPuan kampanyalarından sizler yararlanamıyorsunuz. Bunun yanı sıra Vale indirimi tarzında çok sayıda kampanyadan da yararlanamamaktasınız. Evet sizden bir kredi kartı aidatı ücreti almıyorlar ancak bir çok özellikten de faydalanamıyorsunuz. Sizlere tavisiyemiz orta gelirli bir vatandaşsanız standart Maximum kartı kullanmanızdır. Eğer kredi kartınızı çok yoğun bir şekilde kullanıyorsanız zaten kazanacağınız Maxipuanlar kart aidatını çıkartacaktır.

Maximum Tema Kart İncelemesi

Maximum Tema Kart İncelemesiDoğayı seven çevreci insanlar için oluşturulan özel bir ürün olup bu kredi kartını seçtiğiniz taktirde Tema vakfına çok sayıda yardımınız dokunmaktadır. Bunun için sadece alışverişlerinizi Maximum Tema kartınızı kullanarak yapmanız yeterli olmakta olup bu sayede vakfa yardımcı olabilir ve onların bir birinden güzel hizmetlerini destekleyebilirsiniz. Bunun için sizden hiç bir hakkınızdan feragat etmeniz istemiyor mesela Maxipuan gibi haklarınızı yine sonuna kadar kullanıyorsunuz ancak banka sizin yerinize vakfı destekliyor böylece bir yandan hayırlı bir iş yapmış oluyorsunuz. Elbette bu kredi kartının daha bir çok özelliği mevcut biz kısaca değindik resmi internet sitesi üzerinden daha detaylı bilgiye erişim sağlayabilirsiniz.

Maximum Genç Kart İncelemesi

Maximum Genç Kart İncelemesiBu kredi kartı modeli ise 18 ile 25 yaş arasında olan gençler için özel olarak oluşturulmuştur. Belirtilen yaş aralığında olan öğrenciler veya çalışanlar bu karttan yararlanabiliyorlar ancak öğrencileri hedeflediği için limiti en fazla 2.000 TL olmakta olup ancak kartının limiti kadar nakit avans veya taksitli nakit avans kullanabiliyorsunuz. Kartın özellikleri saymakla bitmiyor ancak biz bir tane örnek verelim mesela okuduğunuz okulun harçlarını çok hızlı ve kolay bir şekilde bu kartınız ile yatırabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra sürekli güncellenen yeni özel kampanyaların tadını çıkartabiliyorsunuz. Gençler için çok kullanışlı bir kredi kartı olduğunu belirtmekte fayda var.

Maksimum Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Eğer ben bu kartı istiyorum diyorsanız ve başvuru yapmak istiyorsanız bunun birkaç yöntemi bulunuyor. En yayın olan ilk seçenek bankayı aramaktan geçmekte olup bankanın 0850 724 0 724 numaralı telefonundan arayıp başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra bankanın herhangi bir bankamatiğine giderek yine başvuru yapabiliyorsunuz. Eğer ben bunları beceremiyorum diyorsanız bankanın herhangi bir şubesine giderek hızlı bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Eğer bankada zaten bir hesabınız varsa hesabınızın olduğu şubeye gitmenizi sizlere tavsiye ederiz.

İlk 3 başvuru seçeneği benim için uygun değil diyenler için bir başka seçeneği aktaralım. Buda cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne gelerek yapılan bir başvuru türüdür. Kısa mesaj bölümüne geldiğiniz zaman (MAXIMUM) yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı yazmanız ve bunu 4402 numarasına kısa mesaj olarak göndermeniz durumunda kredi kartına başvuruda bulunmuş oluyorsunuz ve en kısa sürede yine cep telefonunuza bir kısa mesaj geliyor ve sonucunu öğreniyorsunuz.

Tabi bu seçeneği de beğenmeme hakkına sahip olduğunuzu belirterek devam edelim. Bankanın birde resmi web sitesinden bir başvuru formu doldurarak başvuruda bulunmanıza olanak sağlıyor. Bunun için ilk etapta https://www.isbank.com.tr/hizli-kredi-karti-basvurusu?prodId=1 bağlantıyı ziyaret etmeniz gerekmekte sonrasında karşınıza sayfanın ortalarında bir başvuru formu çıkacaktır. Buradan sizden istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde girmeniz ve formu göndermeniz durumunda başvurunuz gerçekleşecektir.

Sizlere tavsiyemize gelecek olursak kesin bir şekilde sonuç almak ve başvurunuzun olumlu bir şekilde geri dönmesini sağlamak amacıyla internet sitesinden başvuru formunu doldurmanızı tavsiye ederiz. Çünkü kısa mesaj ile gelirinizi belirtemediğiniz için aylık gelirinizi banka sigortalı bir işte çalışıyorsanız asgari ücret olarak baz alacaktır. Başvuru formundan tam gelirinizi belirtebilirsiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir