Menu

ŞekerBank Bonus Kredi Kartı

Şekerbank hakkında bilgi isimli yazımızda bahsettiğimiz üzere Pancar Koperatifleri Bankası olarak kurulmuş olan ŞekerBank her zaman çiftçi ve üreticilerin yanında olmaya devam ediyor. Bu çok özel bankanın çok kazandıran kredi kartına başvurusu yapmak isteyenler için bu yazımızda detaylı bilgiler vermeye özen göstereceğiz.

Türkiye ‘deki Bankalar Listesi isimli yazımızda sınıflandırdığımız üzere Şekerbank özel sermayeli bankalar sınıfının mevduat bankaları kapsamına girmektedir.

ŞekerBank Bonus Kredi Kartı

ŞekerBank Bonus Kredi Kartı

Şeker Bonus Kart olarak kampanyalar yürütüldüğü için çoğu kişi bu şekilde bilecektir. Bu çok avantajlı kredi kartı hemen hemen bütün kartlar gibi alışverişleriniz, taksitli alışverişleriniz, nakit avans ihtiyacınız ve taksitli nakit avans ihtiyaçlarınız için imkan sunar.

Şeker Bonus ile yaptığınız harcamalardan bonus kazanıp alışverişlerinizi bedavaya getirebilirsiniz. Ayrıca dünyanın her yerinde MasterCard ve Visa amblemini gördüğünüz her yerde bu kredi kartı ile alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Avantajlı kredi kartı sayesinde Bonus Program Ortağı olan yaklaşık 320 bin iş yerinden ve 375 bin pos cihazından yapacağınız alışverişlerinizden %20 oranında bonus kazanma ayrıcalığına sahip oluyorsunuz. 100 TL ‘lik bir alışveriş yaptığınız zaman 20 TL bonus kazanabiliyorsunuz.

Kazandığınız bonuslar ile alışverişlerinizi bedavaya getirebiliyorsunuz. Ayrıca çok sayıda farklı sektörlerden firma ve işletmelerden farklı taksit seçeneklerinizden yararlanabilirsiniz.

Şeker Bonus ile otomatik ödeme talimatı verip çok sayıda Turkcell, Digiturk, Türk Telekom, Elektrik, Su ve İnternet faturalarınız gibi ödemelerinizi otomatik olarak yaparak fatura ödemeyi unuttum derdinden kurtulabilirsiniz.

Şeker Bonus Kart Faiz ve Ücretler Tablosu

Şeker Bonus Kart Faiz ve Ücretler Tablosu

Bu tablo bankanın düz Şeker Bonus kartına aittir. Eğer premium veya plus ürünlerinden başvuru yapacaksanız başvurmadan önce banka yetkilisinden faiz ve oranlar tablosunu isteyiniz.

ŞekerBank Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Hemen 444 78 78 nolu numarayı çevirip müşteri temsilcisine bağlanarak kredi kartı başvurusunda bulunmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Veya bankanın müşterisiyseniz internet şubesine giriş yaparak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Eğer 2 seçenek size uymadıysa hemen yukarıda yer alan butona tıklayıp size en yakın ŞekerBank şubesini ziyaret ederek bireysel müşteri temsilciniz ile görüşüp hızlı bir şekilde kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir Yorum
  1. veysel 2 Şubat 2016 / Cevapla

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir